Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Velim - Sokol Mnichovo Hradiště 6-4

28. 1. 2013

V pátek se ve Velimi odehrál zápas 2. kola Českého poháru mezi domácím Sokolem a hosty ze Sokola Mnichovo Hradiště. Velimští hráči proti papírově silnějšímu soupeři srdnatě bojovali, přesto si zaslouženou výhru v poměru 7:3 odvezl z malého sálu velimské sokolovny hostující celek. Při psaní reportáže  z tohoto utkání mě zaujal fakt, že na soupisce Mnichova Hradiště pro Český pohár není uveden hráč Vladimír Pleticha, který ve Velimi třikrát zvítězil v singlových zápasech.  Samozřejmě jsem byl zvědavý, jak na stránkách STISu bude zápis z tohoto duelu vyhodnocen. Zatím ze dvou možností oprávněný / neoprávněný start platí druhá varianta. Všechny zápasy, do nichž  Vladimír Pleticha zasáhl, byly kontumovány ve prospěch velimského oddílu. Výrazně se tedy změnil poměr vítězných duelů - po započtení kontumací vyhrál Sokol Velim 6:4. V případě, že tento administrativní zásah vedení Českého poháru zůstane v platnosti, zavítá do Velimi k 3. kolu vítěz dnešního zápasu mezi TJ Sokol Týnec nad Labem a SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B" .

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Je to tak

(Grill, 29. 1. 2013 13:23)

Tato verze je správná. Náš admin špatně vyplnil STIS a já si to nezkontroloval. Nenapsal na soupisku půlku oddílu. Bude to mít drahé. Přesto Vám blahopřeji k postupu a dalšímu svátku ST ve Vaší herně.

Re: Je to tak

(favej, 29. 1. 2013 15:03)

diky za blahoprani a pokud nas pozvete na turnaj v zari radi se zucastnime .jste dobra pincesova parta.v patek se ozvi o potah mam zajem.

Re: Je to tak

(webmaster, 29. 1. 2013 17:15)

Ahoj,
vašemu adminovi by mohli přispět hráči ze Zruče. Kromě podstatně hratelnějšího soupeře ušetří pohonné hmoty za 170 km rozdílu vzdáleností mezi Velimí a Hradištěm.

Re: Re: Je to tak

(Vašek (ze Zruče), 30. 1. 2013 19:22)

Zdravím ve spolek. Zavítal jsem na stránky, abych se dozvěděl něco zajímavého o našem soupeři v ČP. A musím tyto stránky pochválit. S tím ušetřením to není tak úplně pravda, protože Hradiště by jelo k nám :)

Re: Re: Re: Je to tak

(webmaster, 30. 1. 2013 20:10)

Díky za pochvalu a upřesnění. Zápas 3. kola českého poháru bude náročný nejen pro hráče, ale i pro mě, protože nadatlování oficiálního názvu zručského B -týmu nějaký čas zabere :-).

poznamka

(favej, 28. 1. 2013 19:38)

pokud to bude pravda tak se jedna o historicky uspech oddilu.chtel bych podekovat vsem hracum za predvedene a bojovne vykony protoze takle hraje tym!!!moje velke diky vsem zucastnenym fanouskum.podekovani patri nasemu webmastrovi za perfektni stranky oddilu.