Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděbrady - Velim 15-3

21. 4. 2012

Původně jsem odbyl utkání 4. kola Letní ligy mezi Poděbrady a Velimí třemi řádky v souhrnném článku k této soutěži, avšak má přítomnost na pozápasové tiskové konferenci ve velimské hospodě Na růžku mě přiměla k napsání samostatné reportáže. Staří latiníci by jistě pravili: In Staropramen veritas!

Domácí tým nastoupil do zápasu s velimským celkem v silné sestavě, kterou tvořili převážně hráči se zkušenostmi z vyšších soutěží: Jiří Potměšil (bývalý divizní hráč), Jan Votík (mladý talentovaný hráč z FK Kolín, jenž v Poděbradech hostuje a pravidelně hraje v krajské soutěži), Tomáš Kokojan (hráč Lokomotivy Nymburk, se solidní úspěšností v kraji (23:29) a výtečnou v RP Nymburska (52:7). Proti těmto hráčům hosté nebodovali. Kádr TOP favorita Letní ligy dále doplňovali Tomáš Omáčka, jenž hrál s "velmi, velmi specifickým" povrchem pálky (do utkání s Fandou Vejtrubou raději nenastoupil, protože by mu František svým dělovým backhandem mohl vyvrtat do potahu další díry),   a prezident poděbradského oddílu Petr Vršovský, k jehož úřadu neměli velimští hráči pražádný ohled a vyprovodili jej v poměru 0:2 (zápasy) a 0:6 (sety).

Vzhledem k tomu, že v regionálních soutěžích Kolínska (Nymburska) je již dohráno a následující souvětí tedy snad neovlivní psychiku některých velimských stolních tenistů, si dovolím dvojici rýpavých glos (dotčení borci nechť prominou):

Paní Jeřalová, vyhlášená to kuchařka z velimských turnajů, si posteskla nad cenou vajíček v českých obchodech: "Kéž by tak někdo pro ně zajel do Německa!" Paša následně odvětil: "Mami, nač jezdit tak daleko, v Poděbradech seženu vejce zadarmo!"

Danovi se krutě nelíbila jarní plískanice a vysnil si pobyt na Kanárských ostrovech. Přáni mu nakonec brzy splnila v 1. setu cestovní kancelář Jana Votíka. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ohlas na Podebrady

(Vejtruba Fanda, 27. 4. 2012 19:51)

Co se utkání týče kvalita hráču Poděbrad vynikající !!! Moc se mi líbi glosy našeho webmaestra ,které jsou stručné a vynikající jen tak dál a nikoho nešetři!!!