Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Velim - TTC Lysá nad Labem 3-15

13. 4. 2012

Po víkendovém bohatém sportovně - společenském programu velimského oddílu stolního tenisu se před dalším zápasem Velimi v Letní lize samozřejmě nabízela otázka, v jakém herním rozpoložení do něj nastoupí velimští borci.

Úvod utkání obstaraly tradičně čtyřhry, v nichž se představil i vítězný pár ze sobotního Velikonočního deblového turnaje - Pavel Jeřala s Frantou Dejem v duelu s dvojicící Petr Adamčík, Michal Řezníček nezvládli koncovky všech tří setů, v nichž shodně prohráli rozdílem dvou míčků. Stejným poměrem setů skončil i druhý deblový zápas Dan Petřík / Martin Škopek - Jaroslav Brynych / František Michal, avšak v tomto případě hosté uspěli mnohem přesvědčivěji.

V první kvartě singlů se na centrkurtu stihly odehrát dva zápasy (Petřík - Adamčík 0:3, Dej - Michal 3:0), zatímco na sousedním dvorci Pavel Jeřala sváděl neúspěšný boj v 5. setu v bitvě s Michalem Řezníčkem - tento hráč po celý hrací večer bojoval s termoregulací, při ideální teplotě vůbec nekazil :-) !  Po prvním hracím období dvouher byl stav mezi Velimí a Lysou 1:5, neboť na jeho závěr prohral Martin Škopek s Jaroslavem Brynychem. Totožný  vývoj zápasu přinesly i další dvě čtvrtiny, v nichž tedy za domácí dokázal vítězit pouze Franta Dej. V poslední kvartě velimský tým opustila i tato jistota, když v závěrečném utkání Fanda Dej symbolicky podlehl "prasátkem" 10:12 v 5. setu Jaroslavu Brynychovi.

 

dscf1510.jpg

Franta Dej vs. Jaroslav Brynych

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář