Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Velim v Letní soutěži 2010

5. 9. 2010

12.kolo: Velim - Písková Lhota 13-5

Ve svém závěrečném vystoupení v letošním ročníku Letní ligy zdolal velimský Sokol na domácích stolech Pískovou Lhotu 13:5. Body za Velim: Pavel Jeřala 4,5b., Franta Vejtruba 4b., Dan Petřík 3b., Martin Škopek 1b., Franta Dej (nastoupil pouze do čtyřhry) 0,5b. Kvartet poprázdninových duelů v se velimským stolním tenistům docela vydařil, do RP by si mohli z Letní ligy přenést pozitivní návyk v podobě domácích výher :-) 

11. kolo: Poděbrady - Velim 11-7

V předposledním duelu Letní ligy prohrál velimský Sokol v Poděbradech výsledkem 7-11, velimští hráči tak s tímto soupeřem uhráli o 4 výhry více než ve svém domácím prostředí, což je potěšitelné zjištění před blížící se sezónou v RP. Cennou výhru z deblu si odnesla dvojice Pavel Jeřala, Dan Petřík, v siglech si po dvou bodech připsali Dan Petřík s Frantou Vejtrubou, po jednom bodu Pavlové Jeřala a Kopecký.  

10. kolo: Velim - Žehuň 12-6

První domácí zápas v nové sezóně vyšel stolním tenistům Sokola Velim náramně - v utkání Letní ligy se velimským borcům podařilo odčinit debakl 1:17 z Žehuně, když tentokrát tohoto protivníka na domácích stolech porazili 12:6. Zápas se maximálně vydařil oporám týmu, Pavel Jeřala i František Dej zaznamenali nejvyšší možný zisk 4,5 bodu. Příslibem jsou i dosavadní bodové zisky Franty Vejtruby, jenž si opět připsal dvě výhry, i bod posily z B - týmu Pavla Kopeckého. 

 

9. kolo: TTC Lysá - Velim 13-5

Po prázdninové pauze se opět rozběhla Letní liga, velimský Sokol odehrál své utkání 9. kola na stolech celku TTC Lysá nad Labem, kde podlehl domácím v poměru 5:13. Své premiérové dva body ve velimských barvách zaznamenala nová posila klubu, František Vejtruba. Stejný bodový zisk ze singlů si připsal i Franta Dej, jedním bodem  přispěl Dan Petřík.

 

8. kolo: Velim - Opočnice 11-7

Druhu výhru v Letní soutěži zaznamenali stolní tenisté velimského Sokola, kteří zdolali Opočnici na domácí půdě 11:7. Stejného soupeře shodným výsledkem Velim porazila i na jeho palubovce. Body domácích: Martin Škopek 4,5b. (předseda oddílu šel příkladem), Pavel Sixta 3,5b. (pravděpodobný následovník Martina ve funkci nemohl zůstat příliš pozadu), Pavel Kopecký 2,5b. a důležitý půlbod z deblu zaznamenala Zhijing Vaňková.    

7. kolo: Sadská - Velim 13-5

Pokud nemáte dost peněz například na návštěvu Tropického ostrova u Berlína, zavítejte do stolnětenisové herny v Sadské - klimatické podmínky tam jsou podobné. Při teplotě převyšující 250C v dalším kole Letní soutěže nestačil velimský Sokol na domácí celek, jenž zvítězil v poměru 13:5. Dva body pro Velim vybojoval Pavel Sixta, shodně po 1,5b. získali díky  jednomu úspěchu v singlu i deblu Dan Petřík s Pavlem Jeřalou, bez bodu tentokrát zůstala Zhijing Vaňková.       

6. kolo: Písková Lhota - Velim 15-3

Sokol Velim prohrál v 6. kole s výběrem nymburského okresu, který hrál pod hlavičkou Pískové Lhoty, v poměru 3:15.  Za Velim dvakrát bodoval Dan Petřík a jednou Pavel Jeřala. Pro velimské hráče byl zápas pestrou přípravou, neboť "domácí" hráli s různými druhy potahů pálek. 

5. kolo: Velim - Poděbrady  3-15

Do pátého kolo Letní soutěže nastoupil velimský Sokol v následující sestavě: Dan Petřík, Martin Škopek, Pavel Sixta, Pavel Kopecký a do průběhu zápasu s Poděbrady zasáhla jako střídající hráčka i Zhijing Vaňková. Mixu A  a B týmu se výsledkově moc nevedlo, se silným protivníkem podlehl 3:15, když po jedné výhře si připsal Martin s Danem a zbývající bod pro Velim byl WO.   

4.kolo: Žehuň - Velim 17-1

Jednoznačným výsledkem skončil další zápas velimské ekipy v Letní soutěži v Žehuni, kde domácí ve specifických podmínkách zvítězili s přehledem v poměru 17:1. Čestný úspěch pro velimské barvy zaznamenal dublet ve složení Pavel Sixta, Pavel Kopecký.

3. kolo: Velim - Lysá nad Labem 7-11

Stolní tenisté velimského Sokola si v dosavadním průběhu Letní soutěže oblíbili poměr bodů 7:11, tentokrát tímto výsledkem podlehli celku TTC Sokol Lysá nad Labem. Zajímavostí tohoto duelu byl nezvykle vysoký počet zápasů, které šly až do páté sady - celkem 11 z 18 duelů. Minivýsledek pětisetových utkání skončil 4:7 pro Lysou, která lépe zvládnutou koncovkou v těchto zápasech položila základ ke svému celkovému vítězství. Za povšimnutí stojí především druhá kvarta singlů, v níž hostující hráči poměrem 3:2 ukořistili všechny čtyři body ve svůj prospěch, po singlech a první čtvrtině singlů byl stav nerozhodný 3:3.

Body:

Velimi: Pavel Jeřala 3, Pavel Sixta 2, Dan Petřík 1, Martin Škopek 1.

Lysé: debl 2, Petr Adamčík 2, Luboš Ludvíček 1, Tomáš Domnosil 3, František Michal 3

 

2. kolo: Opočnice - Velim  7-11

Vyrovnanou bilanci jedné výhry a jedné prohry i skóre 18-18 mají po svém druhém zápase v Letní soutěži stolní tenisté velimského Sokola, když si ze stolů  v Městci Králové odvezli výhru nad Opočnicí v poměru 11-7. V deblu uspěla dvojice Pavel Jeřala, Martin Škopek, v singlech se mohl pochlubit výtečnou bilancí 4-0 Dan Petřík, tři body zaznamenal Pavel Jeřala, dva Martin Škopek a jedním bodem přispěl k výhře i Pavel Sixta.

 

1. kolo: Velim - Sadská  7-11

Do úvodního duelu v Letní soutěži Sokola Pískové Lhoty 2010 vstoupili hráči velimského Sokola proti Sadské v této sestavě: Pavel Jeřala, Pavel Sixta, Pavel Kopecký a Dan Petřík. Tato liga se v letošním ročníku hraje nově s dvanácti účastníky, nicméně úvodní soupeř i bohužel výsledek zůstal stejný jako v minulé sezóně - Velim podlehla Sadské v poměru 7:11. V deblech se domácím nedařilo, v singlech zaznamenal 3 body Pavel Jeřala, 50 % úspěšnosti dosáhli shodně Dan Petřík a Pavel Sixta, bez bodu zůstal Pavel Kopecký. Body Sadské: Hendrych 4,5 b., Spilková 2,5 b., Trejdl 2,5 b., Hrášek 1,5 b.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář