Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Velim v Letní soutěži 2011

16. 9. 2011

Průběžnou tabulku Letní ligy a ostatní výsledky naleznete zde

12. kolo: Velim - Lysá nad Labem 11-7

V závěrečném kole Letní ligy zvítězila Velim v domácím prostředí nad Lysou nad Labem v poměru 11-7. Ve výtečném světle se tradičně představil Franta Dej, jenž uhrál maximální bodový zisk 4,5 b. K výhře v deblu mu dopomohl jako spoluhráč Dan Petřík, který nastoupil pouze ve čtyřhře. Ve dvouhrách si pak připsali po dvou bodech shodně Martin Škopek, Pavel Kopecký a Fanda Vejtruba.

11. kolo: Písková Lhota - Velim 9-9

V předposledním kole zaznamenal remízový král uplynulého ročníku RP Kolínska, Sokol Velim, svou první plichtu v letošní Letní lize, kterou přivezl ze stolů Sokola Písková Lhota. Nerozhodný stav panoval již po úvodních čtyřhrách, v nichž za Velim bodoval dublet Lukáš Jeřala, Martin Škopek, a nezměnil se ani po singlech, v nichž velimští hráči shodně dvakrát vyhráli (Dan Petřík, Lukáš Jeřala, Martin Škopek, Pavel Kopecký).

10. kolo: Velim - Poděbrady 7-11

Podrobnou reportáž z tohoto utkání naleznete zde

9. kolo: Městec Králové - Velim 6-12

Po letní pauze se znovu rozběhla zbylá kola odvetné fáze Letní ligy, k prvnímu z nich nastoupili velimští borci v Městci Králové, jenž v soutěži nahradil tým Žehuně. Velimský celek v tomto měření sil vyhrál dvě třetiny všech duelů a po zásluze si tak připisuje do tabulky tři body za výhru 12:6. Franta Dej svým bodovým ziskem 4,5 b. naznačil, že i v nadcházející sezóně by měl být lídrem týmu. Zdatně mu sekundoval jeho jmenovec Vejtruba, který uspěl ve třech dvouhrách. Dan Petřík zaznamenal 2,5 bodu a Pavel Sxita zvítězil ve dvou singlech.

8. kolo: Velim - Sadská 2-16

Podrobnou reportáž z tohoto duelu najdete zde

7. kolo: Předhradí - Velim 14-4

V prvním zápase odvetné části Letní soutěže se střetly týmy Předhradí a Velimi, domácím se po výhře 14-4 povedla odveta za prohrané utkání ve Velimi (5-13). Za hosty se opět dařilo Pavlu Jeřalovi, jenž dokázal zopakovat svůj individuální výkon ze zápasu v Lysé - Pavel opět zvítězil ve třech singlech. V jedné z dvouher uspěl Aleš Malenovský, posila ze Sokola Kolín.

6. kolo: Lysá - Velim 11-7

Po dvou nepovedených zápasech v Letní lize sahali stolní tenisté velimského Sokola po dalším bodovém příspěvku do tabulky, ale nakonec odjeli z Lysé po porážce 7:11 s prázdnou. Ve vyrovnaném duelu se nejvíce dařilo Pavlu Jeřalovi, jenž zvítězil ve třech singlech a navrch přidal půlbod z vítězné čtyřhry - Pavlovým parťákem v deblu byl Dan Petřík. Ten si připsal v dvouhrách stejně jako dva zbylí velimští hráči (Pavel Kopecký, František Vejtruba) po jedné výhře.

5. kolo: Velim - Písková Lhota 2-16

V posledních zápasech se Velimi v Letní lize nedaří, sestupnou výsledkovou křivku potvrdila i jednoznačná domácí prohra s Nymburkem alias Pískovou Lhotu. V malém sále velimské sokolovny se podařilo urvat alespoň jednu dvouhru Pavlu Jeřalovi a Danu Petříkovi, snaha dvou dalších velimských borců vyzněla bodově naprázdno.

 

4. kolo: Poděbrady - Velim 14-4

Zápas čtvrtého kola Letní ligy se velimskému celku výsledkově vůbec nepovedl, když v Poděbradech podlehl 14:4, přičemž všechny velimské body byly dosaženy bez boje. Domácí potvrdili roli spolufavorita celé soutěže a opět ukázali, že se jim na Velim daří - z posledních pěti vzájemných duelů Poděbradští pětkrát vyhráli.

3. kolo: Velim - Žehuň 10-8

Po delší době přináším obsáhlejší report z domácího utkání v LL, pro jeho zobrazení klikněte tady

2. kolo: Sadská - Velim 13-5

Po dvou kolech má velimský Sokol v tabulce Letní soutěže rovnovážnou bilanci - po domácí výhře  13:5 stejným poměrem prohrál v Sadské. Tamnímu celku se dařilo vyhrávat pětisetové duely: z šesti jich vyhrál pět. Body Velimi zaznamenali: Pavel Jeřala 2,5 b., Pavel Kopecký 1 b., Dan Petřík 0,5 b., WO 2.

 

1. kolo: Velim - Předhradí 13-5

V prvním kole Letní soutěže se velimskému celku dařilo, když v domácí herně zvítězil v poměru 13-5 nad družstvem z Předhradí. K přesvědčivé výhře přispěl maximálním možným bodovým ziskem František Dej, o pouhý půlbod méně zaznamenal po čtyřech singlových výhrách Dan Petřík, 2,5 b. uhrál Pavel Jeřala a dvě vítězství ve dvouhrách dosáhl Pavel Sixta.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář