Jdi na obsah Jdi na menu
 


Regionální pohár Kolínska

11. 1. 2017

Mládežnických stolních tenistů přibývá i na Kolínsku, a tak pro ně funkcionáři vytvořili Regionální pohár. Ten odstartoval v neděli v Zásmukách. Počty žáků a dorostenců byly téměř vyrovnané (11 resp. 12), přičemž Adam Pena a Milan Cincibus byli zařazeni do starší věkové kategorie. Ve dvouhře žáků zvítězila Kateřina Bártová z ST Euromaster Kolín před velimským Matějem Ménem, dělenou pátou příčku obsadili Radek Sahulka a Štěpán Pena. 3 hráči Sokola Velim hráli v dorostenecké kategorii - Adam Pena získal bronz, Petr Balouš a Jan Hyšpler skončili v druhé polovině startovního pole.

fotky zde

Druhý díl této série se konal ve Velimi. Domácího prostředí v žákovské kategorii skvěle využil Matěj Mén, který tento turnaj vyhrál. Zajímavostí je, že v semifinále i rozhodujícím utkání si musel poradit s talentovanými hráčkami ročníku 2006. Matěj se výhrou posunul na druhé místo v celkovém pořadí série právě před obě soupeřky, a pokud by se zúčastnil i prosincových Regionálních přeborů, tak by dokonce v tabulce vládl. Do play - off této kategorie se dostal i Radek Sahulka, jenž skončil hned ve čtvrtfinále. Radek je celkově pátý po třech bodovaných turnajích.

V dorostenecké kategorii Sokol Velim reprezentovali při absenci Adama Peny Jan Hyšpler a Petr Balouš, kteří se do děravého pavouka neprobojovali. Turnaj vyhrál Daniel Buriánek z Týnce nad Labem. 

Početná byla i kategorie čtyřher, v níž se velimským párům dařilo. Dvojice Hyšpler, Mén nestačila pouze na dublet Formánek / Kalva, do semifinále se dostala i dvojice Balouš / Sahulka, jíž vystavil stopku právě vítěz turnaje. 

Fotky zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář