Jdi na obsah Jdi na menu
 


Martin Škopek na střídavý start ve Spartě

26. 10. 2009

Martin Škopek, dlouholetý předseda velimského oddílu stolního tenisu, oslavil v sobotu 24. října v hospodě Na sokolovně své významné životní jubileum. Oslavenci ještě jednou blahopřejeme!!!

Obrazek

Jak je z výše uvedené fotografie patrné, vedení letenského klubu se rozhodlo posílit realizační kádr A - týmu. Martin má za úkol především stmelit kabinu, s nejmenovaným vůdcem letenského týmu navíc hraje před tréninkem partii stolního tenisu - dotyčný tak nemá čas na návštěvu kasína (s Martinem lze prohrát maximálně panák zelené). Občasné výbuchy zlosti dotyčného po tradičních prasátcích velimského hráče Martin zatím snaší dobře, údajně je po letech hraní v regionálních soutěžích ping-pongu zvyklý na mnohem horší výlevy některých známých firem. O osudech  Martina v novém působišti budeme na těchto stránkách dále informovat. 

Obrazek

fanoušci Sparty vkládají do Martina opravdu velké naděje

 

P. S. Bohužel angažmá Martina ve Spartě skončilo velice brzy, po vítězné bitvě se střížkovskou Bohemkou v poměru 3-2 slavil tým pod Martinovou taktovkou ve stylu stolních tenistů Sokola Velim po lednové výhře nad Viktorií Radim, Pepa Chovanec se svých svěřenců nedočkal nejen na ranním tréninku, což by ještě akceptoval, ale když se hráčů nedočkal ani na odpolední jednotce, tak mu došla s Martinem trpělivost a ten se tudíž vrací na velimské stoly, na nichž již v pátek nastoupí shodou okolností proti Viktorii Radim.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář