Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Mostiště - Sokol Velim 8-10

12. 9. 2012

Po delší době se podařilo zrealizovat odvetné přátelské utkání na Rokycansku s týmem SK Mostiště 2003. Letos tvořili základ velimského týmu ostřílení borci, které doplňovala Amy. Neopakovala se tak situace z loňského roku, kdy jádro velimské výpravy tvořily "mladé pušky", které spolu s domácí družinou sestavily poněkud nešťastný harmonogram celé akce. Letos se tedy hráči obou oddílů poučili z loňské chyby a toto přátelské setkání zahájili samotnou hrou. V ní se o něco lépe vedlo hostujícímu Sokolu Velim, který zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem 10:8. Klíčový rozdíl ve skóre vznikl již v úvodních čtyřhrách, které obě ukořistily ve svůj prospěch hostující dvojice. V singlech pak Velim dovedli k vítězství třemi výhrami Fanda Vejtruba a Pavel Jeřala, dvakrát dokázal zvítězit Martin Škopek.

Neméně kvalitní byla i společenská "dohrávka" celé akce, o jejímž výsledku agentury mlčí. Jistě se v hojné míře konzumovaly kvalitní lihoviny z poměrně blízké plzeňské likérky. V této souvislosti musím opět vyzdvihnout osudové setkání našich hráčů s borci z Mostiště na kempu v Sadské - vůbec nechci domýšlet, co by se mohlo stát, kdyby si naši stolní tenisté padli do noty třeba s hráči Baníku Havířov....

 

Náhledy fotografií ze složky Mostiště-Velim 8.9.2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

2012 eStránky.cz

(favej, 12. 9. 2012 20:33)

určite by jsme neodolaly nabídce a to by byl konec pinčesu ve Velimi!!!

Re: 2012 eStránky.cz

(webmaster, 12. 9. 2012 22:51)

Se slepým webmasterem by to taky žádná výhra nebyla, i když někdy mám po návratu za zápasu problém rozeznat správné klávesy i bez metanolové přísady :-).