Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Velim - SK Mostiště 2003 1-1

25. 4. 2011

Po roce opět navštívili naši sokolovnu borci z Mostiště, kteří ve Velimi nejprve sehráli dva přátelské duely a další den se úspěšně zúčastnili velikonočního deblového turnaje.

Na centrkurtu za domácí nastoupili "Nanuk", "Luky" a "Amy", trojici hostí tvořili "Píťák", "Vendy" a "Slimák". V tomto měření sil se více dařilo hostům, kteří vyhráli v poměru 7:3. Velimskému celku se sice podařilo urvat v pátém setu úvodní čtyřhru, když Nanuk s Lukym zdolali Vendyho s Píťákem, avšak následný kvintet singlů skončil jednostranným bodovým ziskem pro hráče z Mostiště: Nanuk - Slimák 0:3, Luky - Vendy 1:3, Amy - Píťák 0:3, Luky - Slimák 0:3, Amy - Vendy 1:3. Další bodík pro Velim se podařilo získat až Nanukovi, jenž vyhrál nad Píťákem 3:1. Vítězný bod pro hosty uhrál Slimák, který si poradil 3:2 s Amy. Závěrečné dvouhry přinesly bod oběma celkům, Nanuk vyhrál nad Vendym 3:1 a  Luky podlehl Píťákovi 0:3.

Na vzdálenějším dvorci mělo souběžně hrané utkání opačný průběh, mnohem lépe se v něm dařilo domácím. Ti nastoupil v sestavě "Paša", "Fanda V.", "Kopajda", triplet hostí hrál v sestavě Tonda, Tomáš a "Slim". V deblu Paša s Fandou zdolali 3:0 Tondu s Tomášem a předurčili tak ráz tohoto přáteláku. Bodové konto domácích se rozrostlo po vyhraném kvartetu dvouher: Kopajda - Slim 3:1, Paša - Tonda 3:0, Fanda - Tomáš 3:1, Paša - Slim 3:0. Úvodní bod pro Mostiště ukořistil až Tonda, jenž přetlačil 3:2 na sety Fandu. V dalším pětisetovém zápasu se Kopajda radoval z výhry nad Tomášem. Již jistou výhru Velimi stvrdil Fanda po vítězství 3:1 nad Slimem. Prapor hostí opět pozvedl Tonda, který po výhře nad Kopajdou trochu korigoval nepříznivý stav pro hosty. Závěrečnou tečku páteční sportovní části programu obstarala výhra Paši nad Tomášem 3:0.

p1050914.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář