Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Velim - SK Mostiště 2003 1:2

9. 9. 2014

Velimští stolní tenisté pokračovali v tradici přátelských zápasů s týmem z Mostiště i letos. Družstvo z Rokycanska přijelo do Velimi před tamním Velikonočním deblovým turnajem, Velimáci pak vyrazili do malebné vísky první zářijový víkend.

Ve Velimi se opět hrálo novým, dosud nevyzkoušeným hracím systémem. Hosté vytvořili dvě separátní trojice, které odehrály svou desítku samostatných utkání proti pětici domácích borců. Ti byli rozděleni na dvě části. První trojice ve složení Pavel Kopecký a bratři Jeřalové nastoupila proti tripletu Pavel Jícha, Petr Karel a Vendy Turek. Po jedné odehrané čtyřhře a devíti singlech zvítězili hosté v poměru 6:4. Druhý velimský tým tvořili Fanda Vejtruba s Martinem Škopkem, ke kterým se vždy k jednomu špílu ve dvouhrách přidali velimští hráči ze sousedního zápasu. Hosté, kteří do tohoto duelu zasáhli v sestavě Tonda Mudra, Tomáš Turek a Josef Simler, tentokrát na domácí nestačili, když prohráli 1:9.

Hlohovická herna 6. září zažila klasický zápas, jaký známe z našich regionálních soutěží. Tedy dvě čtyřhry a 16 dvouher. Velim reprezentovala čtveřice ve složení Martin Škopek, Fanda Vejtruba, Amy Vaňková a Pavel Jeřala. Domácí utkání odehráli ve složení Píťák, Slim, Slimák, Vendy a Toník.  Úvodní debly skončily nerozhodně 1:1. Blok singlových duelů se lépe vyvedl domácím stolním tenistům, kteří celkově zvítězili 11:7.

Mostiště tak letos na zápasy vyhrálo 2:1, ale vítězi jsou všichni zúčastnění hráči, díky nimž se daří tuto tradici pohodových přátelských utkání stále udržovat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář