Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kostelec nad Černými lesy C - Sokol Velim A 5-13

2. 11. 2011

Rčení můj dům - můj hrad při zápasech velimského "áčka" v letošní sezóně zatím vůbec neplatí, po dvou domácích prohrách si velimští borci přivezli druhou venkovní výhru, když zvítězili v Kostelci nad Černými lesy nad tamním C - týmem v poměru 13-5. Po dvou párech totožných výher a proher tedy mají ze čtyř zatím odehraných duelů v RP rovnovážnou bilanci 2-0-2 36:36.

Kostelečtí hostům šanci na úspěch podstatně navýšili tím, že nastoupili pouze ve trojčlenné sestavě. Komfortní "WO náskok" 5:0 se ještě podařilo vylepšit vyhranou úvodní čtyřhrou, do níž za Sokol Velim A nastoupili Martin Škopek s Pavlem Kopeckým. V siglech pak nezaváhal Franta Dej, který tříbodovým ziskem potvrdil pozici velimské jedničky. Zdatně mu sekundoval Pavel Kopecký, jenž se velmi rychle sžil s vyšší soutěží a svůj talent tentokrát přetavil do 2/3 úspěšnosti ve dvouhrách. Po jednom singlovém bodu si shodně připsali Fanda Vejtruba a Martin Škopek.

Příští týden zakončí velimští stolní tenisté sérii tří domácích utkání s medailisty loňského ročníku RP Kolínska, k prestižnímu derby dorazí do Velimi celek Nové Vsi A.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář