Jdi na obsah Jdi na menu
 


RP2 2008/2009 část 2.

9. 1. 2009

ZŠ Býchory - Sokol Velim 3-15

Sezónu ukončili velimští stolní tenisté stylově - vyhráli v Býchorech v poměru 15-3. Poslední body v sezóně zaznamenali:

Franta Dej 3,5, Pavel Jeřala 3,5, Dan Petřík 2, Martin Škopek 1, WO 5

Borci velimského Sokola prosvištěli soutěží s bilancí 19 výher a 1 prohry (v Křečhoři). O postup se zasloužili Franta Dej, Pavel Jeřala, Dan Petřík, Vlasta Slušný a Martin Škopek.

Sokol Velim - Sokol Velký Osek 13-5

Ve čtvrtek 12. března se naplnil předsezónní cíl velimských stolních tenistů - postup do RP1, pokud možno z prvního místa. Ze zbývajících dvou duelů v RP2 stačilo získat 1 výhru (doma s Velkým Osekem nebo příští týden v Býchorech). Vysněná meta byla dosažena před vlastními fanoušky - Velim zdolala Sokol Velký Osek A v poměru 13-5.

Oproti prosincovému utkání ve Velkém Oseku došlo v sestavě hostů k jedné změně - zraněnou Blanku Hanušovou (přejeme brzké zahojení zlomené ruky) nahradil Jiří Otta. Do čtyřher nastoupili velimští borci v osvědčených sestavách - Franta Dej spolu s Pavlem Jeřalou hladce porazili debl Otta, Houdek 3-0, avšak na vedlejším hřišti podlehla dvojice Martin Škopek, Vlasta Slušný dubletu Lubor Lhoták, Karel Novotný 2-3. Martin s Vlastou dlouho nemohli najít na soupeře recept, snadno ztratili úvodní dvě sady, pak se dostali zpět do zápasu, ale k zisku dalšího bodu pro Velim to nestačilo. V úvodním singlu doslova vystřílel hostující Lubor Lhoták Pavla Jeřalu, vzhledem k průběhu posledního vzájemného měření sil těchto hráčů se očekával poněkud vyrovnanější zápas. Vlasta Slušný po výhře 3-1 nad Karlem Novotným naštěstí vyrovnal. Do vedení šel velimský Sokol poprvé po výhře Franty Deje 3-0 nad Františkem Houdkem. Fanda opět prokázal, že jde do každého duelu koncentrovaně od začátku do konce. Martin Škopek si připsal výhru nad Jiřím Ottou, nástup Velimi přibrzdil Lubor Lhoták, který zdolal 3-1 Vlastu Slušného. Následovaly tři výhry domácích (Dej - Novotný 3-0, Škopek - Houdek 3-2, Jeřala - Otta 3-0). Za zmínku stojí zápas mezi Martinem Škopkem a Františkem Houdkem - v utkání se podařilo Martinovi zahrát velké množství prasátek a také zabrnkat na nervovou soustavu diváků (vedl 2-0 a 6-2...). Vrcholem letošní sezóny na domácí půdě byl duel mezi dvěma procentuálně nejúspěšnějšími hráči RP2, Luborem Lhotákem a Frantou Dejem. Zápas splnil veškerá očekávání publika - výtečný stolní tenis s napínavými koncovkami setů. První dvě sady vyhrál Franta, bohužel ve třech zbývajících se z vítězství radoval soupeř, který kromě své nezpochybnitelné herní kvality měl v některých okamžicích na své straně i štěstěnu. Lubor Lhoták pak porazil ve svém posledním vystoupení i Martina Škopka, čímž dosáhl maximálního zisku 4,5 b., spolu s utkáním ve Velkém Oseku dohromady 8,5 b. - nezbývá než dodat, že velimští hráči našli svého mistra. Lubor Lhoták byl ale ve svém snažení osamocený,  z týmu se k němu s bodovým ziskem ze singlů nikdo nepřidal. Zajímavostí byl výpadek Dana Petřika ve 3. setu v duelu s Jiřím Ottou, kdy velimský hráč vedl 8-2 a prohrál 8-11. Otta však psychické výhody nevyužil a prohrál 1-3. (večer mu snad náladu vylepšila Martina Sáblíková ziskem stříbrné medaile na 3000 m.). 

Po zápase proběhla na velimské poměry hodně decentní oslava 1. místa, o které nás teoreticky může připravit jen kontumace zápasu v Býchorech.         

SK Křečhoř - Sokol Velim 12-6

Otřepané klišé praví, že v derby favorit nevyhrává. Stejně tomu bylo první březnovou středu v Křečhoři. Již jistý účastník příštího ročníku RP1 svým přístupem výhru domácím značně usnadnil. Z pracovních důvodů chyběl ve velimské sestavě Franta Dej, Vlastík Slušný ztratil svou pálku (musel hrát s vypůjčenou) i formu, v tomto druhém bodu mu zdatně sekundoval Martin Škopek. Domácí hráči byli patřičně nahecovaní, v sestavě byli dva kmenoví velimští hráči, Pavel Sixta a Lukáš Jeřala. Ti se také postarali o první velké překvapení večera, když porazili dosud neporažený pár Martin Škopek, Vlastimil Slušný 3-1 na sety. Na vedlejším dvorci za Velim srovnali skóre Pavel Jeřala s Danem Petříkem, když si snadno poradili s dubletem Petr Valtr, Jindřich Smrkovský. Další špatnou zprávou byl pohled na Dana, který viditelně bojoval se zraněným tříslem. Vyrovnaný stav panoval i po úvodních singlech, v nichž Pavel Jeřala zdolal 3-0 Pavla Sixtu a Petr Valtr si poradil v poměru 3-1 s Vlastou Slušným. Lukáš Jeřala naznačil v duelu s Martinem Škopkem (3-1), že se na dnešní večer výborně připravil. Velimi se podařilo v zápase naposledy vyrovnat díky Danovi Petříkovi, který zdolal Jindřicha Smrkovského 3-1. Díky dvěma vyhraným pětisetovým duelům šli domácí do bodového trháku - L. Jeřala - V. Slušný 3-2, P. Valtr - P. Jeřala 3-2. Stínem druhého zmiňovaného mače byl náraz Pavla Jeřaly hlavou do dřevěného portálu, Pavel podobně jako Dan utkání obětavě dohrál. Rozdíl ve skóre začal nebezpečně narůstat - další pětisetové bitvy přinesly bodové zisky jen pro domácí barvy. Prestižní byly zejména vnitrovelimské duely - Pavel Sixta si poradil s Danem Petříkem a měření sil mezi bratry Jeřalovými přineslo další obrovské překvapení večera - Pavel sice vyhrál v pohodě první dvě sady, ale pak se začalo herně dařit Lukášovi, který na konec zvládl vítěznou koncovku v pátem setu. O celkovém vítězi utkání mezi Velimí a Křečhoří již bylo rozhodnuto, přesto stojí za zmínku zarputilost Dana Petříka, který i přes své zranění dohrál celý svůj program a v posledním duelu večera uzmul šanci výbrorně hrajícímu Lukáši Jeřalovi k prestižnímu zisku 4,5b. Tento zápas přinesl výtečný stolní tenis, oba borci byli bezpochyby nejlepšími hráči svých týmů. Do zbývajících dvou zápasů v RP2 je třeba zapracovat na přístupu hráčů k utkání, jinak by mohlo být ohroženo první místo v soutěži, naservírovat ho na podnose radimskému céčku by bylo velkou škodou. Poslední domácí utkání hrajeme příští čtvrtek se Sokolem Velký Osek.   

 

Sokol Velim - SK Nová Ves D 17-1

Do 1. patra velimské sokolovny dorazili všichni hráči z velimské soupisky, nikdo z nich nezůstal uvězněn ve výčepu, a tudíž již před zahájením duelu s Novou Vsí D bylo jasné, že novým účastníkem RP1 se v sezóně 2009/2010 stává Sokol Velim.

Ze samotného duelu s posledním celkem tabulky nejvíce zaujala čtyřhra, v níž dosud neporažený pár Martin Škopek, Vlastimil Slušný měl velké problémy s dubletem Holeček, Růžička. V prvním setu se velimským borcům podařilo otočit nepříznivý stav 4-8, v druhém byli diváci svědky napínavé koncovky - domácí hráči nevyužili několik setbolů, což vedlo  ke ztrátě sady v poměru 17-19. V pětisetové bitvě se z vitězství přece jen radovali papíroví favorité tohotu duelu, kteří tak uhájili své čisté konto v soutěži. V singlech si hosté připsali jednu výhru, když Dan Petřík prohrál 1-3 s Martinem Holečkem. K celkové výhře 17-1 přispěli čtyřmi body Franta Dej a Pavel Jeřala, třemi Martin Škopek a Dan Petřík, Vlasta Slušný nezaváhal ve svém jediném vystoupení ve dvouhrách. Utkání se dohrávalo ve velké euforii z postupu, poslední zápas na centrkurtu měl bouřlivou kulisu ze strany domácích ultras, Martin Škopek sklidil za svou výhru zasloužený aplaus. Po zápase s Novou Vsí D se v exhibičním duelu střetli zástupci Sokola Velim a Tatranu Prešov, ve výčepu se pak hrály šachy, v nichž si Dan Petřík připsal dvě výhry.   

SK Nová Ves C - Sokol Velim 5-13

Ani ve svém šestnáctém vystoupení velimští stolní tenisté nezaváhali - tentokrát zvítězili v poměru 13-5 nad C-týmem Nové Vsi na jeho hřišti. Tradičně dva body z deblů, zbylé body ze singlů připojili Franta Dej  (4), Dan Petřík (3), Vlasta Slušný (3) a Martin Škopek (1). Pokud borci velimského Sokola nastoupí alespoň k jednomu z nadcházejících zápasů v soutěži, tak si zajistí postup do RP1. Jedině v případě, že by hostinský zavřel náš tým na měsíc do výčepu, mohl by nás ještě teoreticky kromě Radimi C předstihnout i Týnec - ten by měl 45b., Velim po odečtu 4 bodů za neodehrané duely jen 44b. O tom, zda je tato varianta reálná, se můžete přesvědčit již tento pátek, kdy Sokol Velim hostí na domácí palubovce Novou Ves D (začátek v 18,30).

 

Sokol Velim - Viktoria Radim D 18-0

Hráči velimského Sokola porazili v dalším utkání RP2 Viktorii Radim D 18-0. Tento soupeř našim stolním tenistům zjevně svědčí, neboť i první vzájemné měření sil s tímto protivníkem skončilo stejným výsledkem. Převahu Velimi dokumentuje fakt, že kvartet ve složení Dan Petřík, Pavel Jeřala, Martin Škopek a Vlasta Slušný povolil soupeři jen tři uhrané sety. Nyní čekají velimské borce dva duely s Novou Vsí. 

Sokol Velim - Sokol Týnec nad Labem 15-3

Mimořádně v úterním termínu se ve velimské sokolovně sešli hráči a příznivci stolního tenisu k odehrání zápasu mezi dvěma špičkovými týmy RP2. Dosud neporažený tým domácího Sokola hostil v dohrávce ambiciózní celek béčka týneckého Sokola v čele s Milanem Cincibusem, hráčem soutěže KS 2 D. 

Jak je již dobrým zvykem v poslední době, hráči velimského družstva si poradili se svými protivníky v úvodních deblech, a tak na pomyslném ukazateli skóre svítil stav 2-0 pro Velim po čtyřhrách. V singlech si nejprve  poradil Pavel Jeřala nad Radkem Novotným po výhře 3-1, vedle ale Vlasta Slušný stejným poměrem podlehl Janu Chvalovi. Na totožném dvorci prohrál nejtěsnějším poměrem Franta Dej s Milanem Cincibusem. Hlavním důvodem Frantovy prohry byly zkažené servisy v rozhodující sadě. Prapor Velimi držel Martin Škopek, který nedal šanci Věře Chobotové (3-0). V dalších duelech zdolal Slušný Novotného 3-0 a Dej Chvala 3-2. Zajímavostí tohoto zápasu byl spor hráčů o to, kolik bylo odehráno setů (za stavu 2-2/1-2). Na konec se hráči shodli na správném stavu 2-2 na sety (lze dodkladovat exifem pořízených fotografií). V koncovce pátého setu se pak z vítězství radoval domácí borec. Následující tři hry skončily třísetovým rezultátem (Škopek - Cincibus 0-3, Jeřala - Chobotová 3-0, Dej - Novotný 3-0). Další série tří zápasů skončila naopak pětisetovým dramatem: Martin Škopek neudržel vedení 2-1 nad Janem Chvalem, Pavel Jeřala podlehl 2-3 Cincibusovi a Vlasta Slušný zdolal 3-2 Věru Chobotovou. K poslednímu zmiňovanému duelu je nutno dodat, že sympatická týnecká hráčka vedla 2-1 na sety a 10-6, leč možného vítězství se příliš zalekla a množstvím nevynucených chyb dovolila Vlastovi zápas otočit. Ve zbylých bitvách se z vítězství radovali jen domácí borci - Škopek zdolal Novotného 3-1, Jeřala Chvala 3-0, Dej Chobotovou 3-0 a klání s Týncem B uzavřela výhra 3-2 Vlasty Slušného nad Milanem Cincibusem. Cincibus tak nenavázal na výkony Lubora Lhotáka (Sokol Velký Osek A) a Aleš Malenovského (Sokol Kolín B), kteří vyhráli v měření sil s Velimí všechny dvouhry. Stále čekáme na borce, který si proti velimskému Sokolu připíše maximální zisk 4,5 b.

V hospodě pak následoval výživný raut, nutno poznamenat, že sepsání aktuálního reportu z odehraného zápasu je  pak velice náročnou činností, omluvte, prosím, případné překlepy a gramatické chyby, byť jejich výskyt se snažím minimalizovat.

Sokol Kolín B - Sokol Velim 6-12

Dalším celkem, který se pokusil zastavit rozjetý velimský expres do RP1, byl tým béčka kolínského Sokola. Úhelným kamenem naplnění tohoto cíle je bodový zisk v deblech, a to se kolínským stolním tenistům nepodařilo - premiérové prohře ve čtyřhrách v RP2 byl blízko velimský dublet Škopek, Slušný, leč domácí dvojice Kronus, Malenovský promarnila vedení 10-8 v pátem setu, což statisticky nejúspěšnější dublet dosavadního průběhu RP2 trestal. 2. bod pro Velim zaznamenala dvojice Jeřala, Dej po výhře 3-1. 

V singlech exceloval kmenový hráč Velimi, Aleš Malenovský, jenž zaknihoval hned 4 výhry: postupně zdolal Frantu Deje 3-1, Pavla Jeřalu po těžce napínavém boji 3-2, Dana Petříka 3-1 a Vlastu Slušného 3-0. Naštěstí pro Velim byl ve svém boji tento hráč osamocen - s padesátiprocentní úspěšností mu sekundoval Tomáš Kronus, zbylí dva hráči (Mojžíš  a Waters mladší) své zápasy prohráli. Nutno dodat, že dle sdělení velimských hráčů zaznamenal mladý hráč kolínského Sokola ( Waters ml. 1994) oproti prvnímu vzájemnému zápasu výkonostní vzestup. Za Sokol Velim se v singlech prosadili  především Pavel Jeřala a Franta Dej se 3 body, Martin Škopek s Danem Petříkem získali po 2 bodech.   

Po skončení duelu došlo k zhodnocení utkání ve  velimské hospodě Na růžku, kde si Dan Petřík připsal další cennou výhru, a to tentokrát v šachu nad místním Anatolijem Karpovem.

TJ Klučov D - Sokol Velim  6-12

Po volném kole čekala velimské stolní tenisty další překážka na cestě do RP1, celek TJ Klučov D. V parádní klučovské hale kromě domácích borců číhal na Velimáky další protivník, pingpongový míček. S jeho vlastnostmi se hráči vedoucího týmu tabulky obtížně vypořádavali. Cestu k zisku tří bodu však domácí hráči hostům usnadnili, neboť stejně jako na velimské palubovce nastoupili jen v tříčlenné sestavě. Dalších 4,5 bodu si tedy na své konto připsal jediný zahraniční hráč na velimské soupisce, čínský stolní tenista Wo. Ten si zatím drží v soutěži stoprocentní bilanci, v žebříčku úspešnosti v RP2 jej marně stíhají ostatní hráči v čele s Luborem Lhotákem z Velkého Oseka. 

 

V úvodním deblu zvítězil domácí pár Douša, Bossanyi nad velimskou dvojicí Jeřala, Dej 3-2 na sety. V singlech za Velim dvakrát bodovali Martin Škopek, Franta Dej a Dan Petřík, jednou se z výhry radoval Pavel Jeřala. 

Několik dokumentačních záběrů z utkání TJ Klučov D - Sokol Velim

 

rozehrávka před utkáním:

Obrazek

čtyřhra: 

Obrazek

singly se hrály zároveň na třech stolech, v akci zleva Dan, Franta a Paša: 

Obrazek

 

Sokol Velim - Viktoria Radim C 13-5

Do velimské sokolovny dorazila ve čtvrtek 8. ledna s mírným zpožděním ekipa Viktorie Radim C s cílem poprat se o vedoucí místo v tabulce RP2 s favorizovaným domácím celkem (vzhledem k prvnímu vzájemnému duelu Radim C - Velim 4-14). Domácí celek tentokrát nastoupil ve čtyřčlenné sestavě, pro pracovní povinnosti chyběl Dan Petřík. Hosté tentokrát experimentovali s nasazením jednotlivých stolních tenistů do příslušných singlů, do bojů zasáhlo hned pět hráčů radimského céčka - Pavel Thiel, Miloslav Mašín, Jaroslav Prorok, Josef Klimák a Milan Verfl. 

Opět se ve vzájemném duelu ukázal význam úvodních čtyřher - domácí v nich shodně vyhráli v poměru 3-2 na sety. Dosavadní neporazitelnost v RP 2 si udržel dublet Martin Škopek, Vlasta Slušný po výhře nad dvojicí Thiel, Prorok. Domácím borcům vydatně dopomohlo k výhře bouřlivé publikum, které velimské hráče zejména v rozhodujícím pátém setu mocně povzbuzovalo. Ozvěna podpory ultras se blahodárně přenesla i na sousední stůl, na němž debl ve složení Pavel Jeřala, Franta Dej vyhrál nad radimskou dvojicí Klimák, Mašín.

Premiérový bod v singlech pro velimské barvy získal Vlasta Slušný, když zdolal Jaroslava Proroka 3-1 na sady. Mnohem zajímavější věci se odehrály v následujících dvouhrách - Pavel Jeřala prohrál jednoznačně dva sety s Miloslavem Mašínem, pak se však dostal zpět do hry a srovnal na 2-2. Bohužel současně na sousedním dvorci došlo k technické závadě na palubovce, rozklížené parkety bezpochyby ohrožovaly zdraví hráčů, čehož chtěli hráči Viktorie Radim C zneužít ke kontumační výhře, respektive k dohrání duelu v radimské herně. Avšak Velimáci si dokázali poradit i v této prekérní situaci - duo akreditovaných podlahářů Jarda + Martin  zajistilo kvalifikovanou opravou bezpečné dohrání boje o vítězství v RP2. Pavel Jeřala sice mírně vypadnul z vítězné vlny, nicméně bitvu s Miloslavem Mašínem dovedl do vítězného konce a vyhrál s neoblíbeným protivníkem 3-2 na sety. Pavel Thiel  držel s Frantou Dejem krok v průběhu utkání, ale koncovky vyzněly povětšinou pro velimskou oporu, z čehož rezultovala výhra 3-1. První bod pro Radim zajistil Josef Klimák, když zdolal 3-1 Martina Škopka. Zkušený radimský borec pro zbytek střetnutí přenechal své místo v sestavě Milanu Verflovi, neboť nechtěl riskovat zdravotní komplikace s pochroumaným kolenem. Následně Vlastík Slušný zaknihoval svou jedinou prohru, když podlehl 0-3 Miloslavu Mašínovi. Podobně jako Pašovi se Vlasta velice obtížně vyrovnával s atypickým stylem Mašínovy hry. Bez ztráty bodu se ve zbývajícím průběhu mače dařilo Františku Dejovi, tento hráč postupně zdolal Proroka 3-0, Mašína 3-1 a Verfla 3-0. Martinu Škopkovi se dařilo střídavě - prohrál s Thielem 0-3, porazil Proroka 3-1 a stejným poměrem ztratil duel s Mašínem. Pavel Jeřala dohrál nakonec duel s Radimí C s bilancí dvouher 3-1: ve zbytku programu výhry s přehledem 3-0 nad Verflem a Prorokem a poněkud nešťastná prohra s Thielem 2-3. Vlastimil Slušný si pak vylepšil reputaci dvěma výhrami, a to 3-1 nad Verflem a 3-0 nad Pavlem Thielem. V součtu pak činilo vítězství Velimi hodnoty 13-5. Dohromady s duelem v Radimi je vítězný poměr mezi v současnosti prvním  a druhým týmem tabulky RP2 27-9, fakta tedy hovoří jasně: Velimský celek je na nejlepší cestě k zaslouženému postupu do RP1!!!    

Pozápasové ohlasy:

Jako první dostal slovo předseda velimského oddílu:

# Martine, co jako prezident oddílu říkáš k jednácté výhře v jedenáctém soutěžním utkání?

Martin Škopek: Dnes to bylo od začátku těžké utkání, Radimáci jsou tvrdí protivníci. Ve čtyřhrách to bylo jen tak tak, naše dvojice prohrávala v pátém setu již 0-4.

# Tady byla asi hodně důležitá za tohoto stavu podpora ultras.

MŠ: Fanouškové byli vynikající, hlavně jsme rádi, že jich přišlo hodně.

# Jak jsi spokojen se svou hrou v singlech?

MŠ: Bylo to z mé strany výsledkově podobné jako v Radimi, akorát jsem prohrál s Pavlem Thielem, ten byl tentokrát lepší, nevztekal se a zasloužil si vyhrát.

# Myslíš si, že nás někdo v této sezóně zastaví?

MŠ: Možná hostinskej, až půjdeme po zápase z hospody...

dalším zpovídaným hráčem byl Pavel Jeřala:

# Nejprve se zeptám na průběh čtyřhry, duel se hrál ode mne na vzdálenějším stole

Pavel Jeřala: Prohrávali jsem 1-2 na sady, s Fandou jsme oba útočili a létalo nám to do autu, ve zbytku duelu jsem zpřesnili hru a nedali soupeři šanci.

# První dvouhru jsi hrál s Miloslavem Mašínem, první dva sety jsi hladce prohrál. Nesedí ti styl tohoto soupeře?

PJ: S tímto hráčem mám dlouhodobě špatnou bilanci, a proto mě tato výhra moc těší.

# V tomto duelu došlo k nepříjemné situaci, kdy ve vedlejším sektoru došlo k závadě na podlaze, oba duely byly přerušeny...Pro tebe to bylo určitě nevýhodné, právě se ti podařilo vyrovnat na 2-2

PJ: Máš pravdu, dva sety jsem byl naprosto tragickej, potom vyrovnám, jdu nažhavenej do pátého setu a stane se tohle. Dvacetiminutová pauza, po níž jsem prohrával 3-6 v rozhodujícím setu, už jsem ve výhru moc nedoufal.

# Tvůj zápas s Pavlem Thielem je v RP vyhlášeným duelem, tentokrát jsi ale prohrál...

PJ: Škoda, hrál jsem vzadu na prknech, vedl jsem 2-0, ale od třetího setu byl soupeř lepší, na nic se nevymlouvám, soupeř vyhrál zaslouženě, naštěstí výsledek tohoto zápasu již nic neřešil.

rozhovor poskytl i Vlasta Slušný:

# Opět sis udržel svou neporazitelnost ve čtyřhrách, ale tentokrát to bylo jen o fous

Vlastimil Slušný: Celý průběh deblu byl o fous, tentokrát jsme to uhráli svou bojovností a pomohli i diváci.

# Ve dvouhrách jsi měl bilanci 3-1, podobně jako Pavel Jeřala jsi se trápil s Miloslavem Mašínem

VS: Toto je soupeř, na jehož hru neumím reagovat. Pokud bude hrát i v osmdesáti letech, tak ho snad možná zdolám.

# Uhrál jsi rozhodující 10. bod...

VS: Asi to vypadá dole na panáky... Jsem hrozně rád, že to dnes takhle dopadlo, s klukama z Radimi se známe, je to s nimi vždy hodně prestižní utkání.

nechybí ani pozápasové ohlasy od Franty Deje:

# Franto, dnes jsi byl náš nejúspěšnější hráč, získal si maximální počet bodů, Radim na tebe v singlech uhrála jen dva sety, jde o tvého oblíbeného soupeře?

František Dej: Daří se mi s nimi dlouhodobě, jsem na ně vyhecovanej, ty hráče trochu znám, dřív jsem tam navíc hrál. Docela mi to na ně jde.

# Jako jediný velimský hráč jsi neměl problém s hrou Miloslava Mašína, kterého jsi s přehledem zdolal...

FD: Mílovi se dnes proti mně nevedlo, jindy hrává lépe. Ty jeho tahy mám poměrně vychytaný, vím, co na něj hrát. Dnes mu nešel backhand, míče mu lítaly ven, takže jsem hladce vyhrál.

# Ziskem 4,5 bodu se zase trochu posuneš ve statistikách soutěže, zaútočíš ještě na titul procentuálně nejúspěšnějšího hráče?

FD: Tohle já zase až tak nesleduju, já hraju hlavně pro tým, aby vítězil.

# Domníváš se, že postup už je jasnou záležitostí?

FD: Pokud se týmu vyhnou zranění, tak bychom to měli v klidu dohrát...

Na závěr alespoň jedna věta od radimského kapitána:

Pavel Thiel: Velim byla dnes lepší.

 

Náhledy fotografií ze složky foto z RP2 2008-2009


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář