Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Velim A - FK Kolín E 8-10

12. 10. 2011

Po přestávce mezi sezónami, kterou vyplnila účast velimských stolních tenistů v Letní lize, se stal malý sál sokolovny dějištěm úvodního střetnutí domácího "áčka" v novém ročníku Regionálního přeboru Kolínska. Hned na úvod do Velimi dorazil soupeř z nejtěžších, obhájce loňského prvenství - FK Kolín E. V minulém ročníku se velimským hráčům podařilo tohoto protivníka udolat, tentokrát se role obrátily, když hosté zvítězili v poměru 8-10.

Velimští borci nenavázali na trend z minulé sezóny, kdy se povětšinou  mohli spolehnout na bodový zisk z deblů. Martin Škopek s Fandou Vejtrubou hladce prohráli s párem Milan Kopiště, Jiří Laštovička 0-3 a Franta Dej s Danem Petříkem uhráli alespoň set proti dubletu Josef Krombholz, Petr Nekovář. Úvodní singly prohloubily ztrátu domácích již na 0-4 (Kopecký - Nekovář 0-3 a Vejtruba - Krombholz 0-3). Kromě dosavadního výkonu velimských hráčů korespondovala s depresivním podzimním počasím i podpora ze strany fans, jež byla v úvodu snadno převálcována vzájemným hecováním kolínských hráčů. První radost v nové sezóně pro velimské barvy obstaral Franta Dej, který zdolal Jiřího Laštovičku 3-0 (15:13 v závěrečné sadě). Na Fandovo vítězství následně navázal Martin Škopek, jenž si poradil s Milanem Kopiště 3:1. Druhá kvarta dvouher skončila opět nerozhodně a Velimáci po ní stále ztráceli na svého soupeře dva body - po výsledcích Vejtruba - Nekovář 1:3, Dej - Krombholz 3:0 (Franta svou přesvědčivou výhrou tento zápas mladému hráči FK Kolín E dokonale znechutil), Škopek - Laštovička 1:3 a Kopecký - Kopiště 3-2 byl souhrnný stav v tomto okamžiku 4:6. Ani ve třetím hracím období singlů se velimským hráčům nepodařilo vychýlit rovnovážnou bilanci dvouher - Dej - Nekovář 0-3, Škopek - Krombholz 0-3, Kopecký - Laštovička 3-2, Vejtruba - Kopiště 3-2. O výhře kolínského týmu rozhodly úvodní dvouhry poslední kvarty singlů, v nichž se zrodily následující výsledky: Škopek - Nekovář 0:3 a Kopecký - Krombholz 1:3. Domácí pak celkový rezultát zkorigovali v závěrečných zápasech, které se již nesly v odlehčené atmosféře.

Po skončení duelu s FK Kolín E pak domácí hráči i fanoušci prozkoumali aktuální stav v restaurační části velimské sokolovny, jež se po více než roční odmlce blíží po rekonstrukci a výběru nové nájemkyně opětovnému otevření!!!

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář