Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Velim A - Sokol Kostelec nad Černými lesy B 7-11

27. 3. 2013

K poslednímu utkání základní fáze Regionálního přeboru 2012 / 2013 přijel do velimské sokolovny tým, který si ještě zahraje "final four" - Sokol Kostelec nad Černými lesy B. Hosté potvrdili roli favorita a z Velimi si odvezli tři body za výhru 7:11. Kostelec se v tomto duelu mohl spolehnout na výkon Jaroslava Pokorného a Jana Lišky - oba tito stolní tenisté si vylepšili své již tak solidní statistiky o dalších 4,5 bodu. Velkou zajímavostí tohoto zápasu byl fakt, že se žádné z 18 odehraných utkání nerozhodovalo v pátém setu.

Velimský webmaster se tentokrát nemohl duelu zúčastnit osobně, a tak již po několikáté v této sezóně využil aktuální servis Čínské tiskové agentury, jejíž zástupkyni tímto děkuji za kvalitní spolupráci.

Sokol Velim držel vyrovnaný stav se svým protivníkem po deblech a úvodní kvartě singlů: P. Jeřala / Sixta - Moravec / Chepa 3:0, Škopek / Vejtruba - Pokorný / Liška 0:3, Vejtruba - Pokorný 0:3, Sixta - Liška 0:3, P. Jeřala - Moravec 3:0, Škopek - Chepa 3:0. Soupeř odskočil do dvoubodového vedení po druhém hracím období dvouher: Sixta - Pokorný 0:3, P. Jeřala - Liška 1:3, Škopek - Moravec 1:3, Vejtruba - Chepa 3:0. Třeti čtvrtina dvouher skončila nerozhodně: P. Jeřala - Pokorný 0:3, Škopek - Liška 0:3, Vejtruba - Moravec 3:1, Sixta - Chepa 3:0. V sudých kvartách se o něco lépe dařilo Kostelci, jenž v té čtvrté zaznamenal opět tři výhry: Škopek - Pokorný 0:3, Vejtruba - Liška 1:3, Sixta - Moravec 0:3, P. Jeřala - Chepa 3:0.