Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Velim A - TJ Klučov B 8-10

21. 11. 2012

Po smolné porážce se Sokolem Zásmuky čekala na hráče velimského A - týmu třítýdenní pauza před dalším duelem v Regionálním přeboru Kolínska. Do malého sálu velimské sokolovny tentokrát zavítal B - tým Klučova. 

Deblová část zápasu skončila nerozhodně: Pavel Jeřala s Frantou Dejem zdolali pár Vladimír Dvořák, Zdeněk Lambert 3:1. Na sousedním dvorci pak velimská dvojice ve složení Martin Škopek, Fanda Vejtruba nezvládla koncovky všech tří setů s klučovským dubletem Jiří Ševčík, Ivan Douša.

Ve dvouhrách se opět vyjevila velká slabina velimského A - týmu v podobě nezdarů v  pětisetových bitvách. Tentokrát šlo do páté sady 7 duelů, přičemž v šesti z nich se z bodového úspěchu radovali hosté. Od začátku letošní sezóny velimští stolní tenisté sehráli 30 pětisetových utkání ve dvouhrách, přičemž jen v 7 z nich zvítězili. V procentech je pak číselné vyjádření následující: Sokol Velim A 23 %, soupeři 77 %. Pozitivní bilanci 3:2 z rozhodující sady zaznamenal kvartet velimských stolních tenistů v zápasu v proti ST Kolín A  a právě 3 body z tohoto utkání jsou zatím jediným počinem velimského Sokola v tabulce RP. Další bodový zisk se totiž po těsné prohře 8:10 nekonal i z výše popsaného důvodu po duelu s Klučovem B. 

Kromě první čtvrtiny dvouher, v níž vyhrál Klučov 3:1, skončila zbylá hrací období singlů smírně 2:2. O tom, že utkání mezi Velimí a Klučovem celkově neskončí nerozhodně, rozhodl závěrečný duel mezi Fandou Vejtrubou a Jiřím Ševčíkem. Hostující hráč zvítězil v páté sadě 13:11, čímž završil svou unikátní sérii v tomto zápsu, neboť všechny velimské hráče udolal v pěti setech.

Bilance hráčů ve dvouhrách:

Sokol Velim - František Dej 3:1, Pavel Jeřala 3:1, František Vejtruba 1:3, Martin Škopek 0:4.

TJ Klučov B - Jiří Ševčík 4:0, Ivan Douša 2:2, Zdeněk Lambert 2:2,  Vladimír Dvořák 1:3.    

 

 

dscf3491.jpg

 

rozhodující zápas mezi Františkem Vejtrubou a Jiřím Ševčíkem

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dohrávka

(MS, 22. 11. 2012 13:56)

Ještě krátký dovětek z pozápasové dohrávky - doplňkovou disciplínou bylo tentokrát sudoku a v něm webmaster navázal na hráče - velmi dobře řešený rébus v koncovce zkazil zápisem stejného čísla v jednom sloupci.