Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Zásmuky A - Sokol Velim A 15-3

13. 2. 2013

O dva dny dříve oproti původnímu rozpisu soutěže se v zásmucké sokolovně uskutečnil další zápas Regionálního přeboru. Změnu termínu přinesl nečekaný postup velimských stolních tenistů do třetího kola Českého poháru, v němž se v pátek od 19 hodin utká Sokol Velim ve své domácí herně s družstvem SKC Zruč nad Sázavou Rabbit B.

Po postupu Zásmuk do regionálního přeboru přináší sokolské derby velmi napínavé souboje. Ve třech vzájemných duelech se vždy urodil výsledek 10:8, přičemž dvakrát se z vítězství radoval Sokol Zásmuky. Naposledy se zásmucké družině podařila hodně povedená obrátka nepříznivého stavu 5:8 ve Velimi. Zatímco v loňské sezóně spolu oba celky soupeřily o pátou příčku v tabulce RP, letos je situace obou týmů výrazně odlišná. Sokol Zásmuky má poměrně solidně nakročeno do závěrečného final - four, naopak velimským hráčům se na loňskou úspěšnou sezónu navázat nedaří.

V Zásmukách se nyní vývojové trendy z letošní sezóny potvrdily, když domácí s přehledem zvítězili 15:3. Tento zápas přitom herně tak jednoznačný nebyl, avšak lepší psychické rozpoložení zásmuckých hráčů se projevilo především v koncovkách vyrovnaných zápasů. Během večera se hrálo šest pětisetových bitev a ve všech uspěli domácí stolní tenisté. O tři velimské body se shodným dílem podělili Dan Petřík, Martin Škopek a Pavel Jeřala.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář