Jdi na obsah Jdi na menu

ST Býchory - Sokol Velim A 10-8

20. 3. 2013

Velimští stolní tenisté svým předešlým výsledkem postoupili o "level" výš ve své oblíbené hře s názvem Regionální přebor Kolínska. Zatímco minulý týden Sokol Velim A hájil předposlední příčku proti Kostelci nad Černými lesy C, tak dnes se v Býchorech hrál špíl o osmou pozici v tabulce. Velimskému družstvu se tentokrát další postup pořadím nezdařil, když podruhé v sezóně padl s ST Býchory nejtěsnějším možným poměrem 8:10.

O výsledku celého zápasu rozhodly již úvodní čtyřhry, v nichž domácí hráči dvakrát vyhráli výsledkem 3:1. Singlová část utkání skončila nerozhodně 8:8 a vzácně vyrovnaná byla i bodová úspěšnost jednotlivých velimských stolních tenistů - každý hráč si připsal po dvou výhrách. První kvarta dvouher změnu náskoku domácích nepřinesla, když se  v ní urodily tyto rezultáty: J. Čížek - P. Jeřala 1:3, Koubek - Vejtruba 3:0, M. Čížek - Škopek 3:1 a  Hruška - Dej 0:3. Po druhé čtvrtině již Býchory vedly o čtyři body: Koubek - P. Jeřala 3:2, M. Čížek - Vejtruba 3:2, Hruška - Škopek 3:1, J. Čížek - Dej 0:3. Takto nabytý náskok si domácí družstvo udrželo i po třetím hracím období dvouher: M. Čížek - P. Jeřala 3:0, Hruška - Vejtruba 2:3, J. Čížek - Škopek 0:3, Koubek - Dej 3:0. Velimský tým utkání řádně zdramatizoval v poslední čtvrtině singlů, v níž se téměř přiblížil zisku alespoň jednoho bodu za remízu 9:9: Hruška - P. Jeřala 1:3, J. Čížek - Vejtruba 1:3, Koubek - Škopek 1:3, M. Čížek - Dej 3:1.