Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání A - týmu 2015 / 2016

20. 3. 2016

22. kolo: Sokol Velký Osek C - Sokol Velim A 11:7

Sokol Velim si mohl v posledním kole vylepšit svou celkovou devátou příčku za splnění dvou podmínek: prohry resp. remízy svého konkurenta v boji o 8. pozici a své vlastní výhry resp. remízy ve Velkém Oseku. Naplněna zůstala pouze první část této podmínky. Velimská družina totiž v osecké herně prohrála na závěr sezóny v poměru 7:11. V deblu uspěla dvojice Fanda Vejtruba / Martin Škopek, v singlu se dařilo Pavlu Jeřalovi, jenž zaznamenal tři výhry.

21. kolo: Sokol Velim A - TJ Klučov A 8:10

Vyrovnané utkání se rozhodovalo v samém závěru, který za stavu 8:8 přinesl napínavé rozuzlení se šťastným koncem pro hosty v podobě dvou vítězných pětisetových bitev.

20. kolo: SK Nová Ves B - Sokol Velim A 2:16

Velimský A - tým si vylepšil své celkové skóre, když vyhrál v Nové Vsi nad tamním B - týmem 16:2. V dresu hostí se po delší pauze způsobené zraněním objevil  Pavel Jeřala, jenž na úvod odehrál po boku svého tradičního parťáka Franty Deje vítěznou pětisetovou deblovou bitvu. Dařilo se i ostatním hráčům z velimské soupisky, z čehož rezonovala jasná výhra.  

19.kolo: Sokol Velim A - Viktoria Radim A 6:12

Lídr RS1 uspěl i ve Velimi, kde zvítězil v poměru 12:6. Hostům se dařilo především v programu dvouher, debly totiž skončily nerozhodně 1:1. Ozdobou sledu singlových zápasů byly oba duely velimských Františků proti druhé nejlepší hráčce dle procentuální úspěšnosti v soutěži. Toto miniutkání skončilo smírně 1:1, celkově však radimská ekipa s přehledem vyhrála šestibodovým rozdílem.

18. kolo: Sokol Velim A - ST Býchory 17:1

Sokol Velim si připsal povinné tři body do tabulky RS1 po jasné domácí výhře nad posledním celkem tabulky. Býchory stejně jako na podzim nastoupily do utkání pouze v tříčlenné sestavě. Domácí stolní tenisté tak měli cestu k přerušení čtyřzápasové série bez bodového zisku značně ulehčenou.

17. kolo: ST Euromaster Kolín D - Sokol Velim A 12:6

Euromaster Kolín D zvítězil v přímém souboji o 8. příčku v RS1 nad Sokolem Velim 12:6, a odskočil tak svému soupeři v tabulce na rozdíl šesti bodů. Domácí proti Velimi postavili velmi silný line-up, jenž se ukázal být nad možnosti hostující družiny. Sokol Velim dokázal držet krok pouze v úvodních deblech, které skončily smírně 1:1. V singlech za hosty korigoval skóre dvěma body Pavel Sixta, po jedné výhře si připsali oba Františkové a tradiční čínská opora WO. Hosté si zlepšili náladu po skončení zápasu. I v Kolíně totiž platí rčení, že město nikdy nespí. Součástí velimské výpravy byl tentokrát i kulturní referent, jenž pro zklamané stolní tenisty vymyslel hodnotný program.

16. kolo: Sokol Velim A - Sokol Starý Kolín A 6:12

Velimští stolní tenisté se i v dalším kole přesvědčili o důležitosti úvodních deblů. Tentokrát to poznání mělo dvojnásob hořkou příchuť, neboť se obě čtyřhry rozhodovaly v koncovkách pátých setů. A ty vyzněly 11:9 a 12:10 pro „Starák." Otáčet nepříznivý stav v singlech proti tak kvalitnímu soupeři je nesmírně těžké a domácím se to také nepodařilo. Tradiční sestava hostí v singlech šestkrát klopýtla, když za Sokol Velim třikrát zvítězil Franta Dej, dvakrát Pavel Sixta a jednou Martin Škopek.  

15. kolo: Stolní tenis Kolín B - Sokol Velim A 11:7

Utkání rozhodly debly, které oba domácí vyhráli. V singlech se dařilo velimským Františkům, kteří zaznamenali 5 bodů ze 7 odehraných duelů.

14. kolo: Sokol Velim A - SK Nová Ves A 6:12

Nová Ves A  si poradila se Sokolem Velim i v jeho herně, když v malém sále sokolovny zvítězila 12:6. Hosté se dostali do trháku již po úvodních deblech, které oba vyhráli. Velimští nepříznivý vývoj v singlech nezvrátili a zaznamenali čtvrtou porážku v soutěži v řadě. Úzký kádr velimského A - týmu navíc čeká v příštím týdnu náročný program v podobě dvou venkovních zápasů v nejvyšší okresní soutěži (dohrávka v Kostelci, utkání 15. kola proti Stolnímu tenisu Kolín B) a domácí duel v Českém poháru se Sokolem Kosmonosy. 

13.kolo: Kostelec C - Sokol Velim A 6:12

V dohrávce 13. kola si konečně Sokol Velim zajistil tříbodový přísun do tabulky RS1 po výhře 12:6 v Kostelci C. Plnohodnotnou premiéru v A - týmu si odbyl Honza Svoboda, jenž v singlu jednou zvítězil. Zajímavostí je nedotažení zápasu do vítězného konce za stavu 2:0 a 10:6 velimským deblovým párem Sixta / Dej.

12. kolo: Sokol Velim A - Kostelec B 8:10

Domácí po výborných deblech šli do vedení 2:0. Hosté sice odskočili v singlech na rozdíl 4 bodů (4:8), ale velimský tým závěr zápasu náležitě zdramatizoval. Na bodový zisk však toto vzepětí nestačilo.

11. kolo: Sokol Velim A - Velký Osek C 5:13

Ze začátku šlo o vyrovnaný duel, ale postupem času se projevila kvalita na straně hostů. Velimští hráči se snažili, ale štěstí v koncovkách setů se jim obloukem vyhýbá. Po polovině soutěže  Sokolu Velim patří 8. místo s mírně negativní bilancí 5 výher a 6 proher.

 

10. kolo: TJ Klučov A - Sokol Velim A 15:3

Vlakový výjezd se velimskému celku vůbec nevydařil. Při neúčasti svého šampióna (Frantu Deje nepustily do duelu bolavá záda) velimská družina herně tápala a na soupeře vůbec nestačila. Jako nechtěný suvenýr si pak odvezla dvě vejce.

9. kolo: Sokol Velim A - SK Nová Ves B 13:5

Druhé derby v sezóně dopadlo podle očekávání. Martin se po dvou nepovedených zápasech herně chytil a ostatní domácí stolní tenisté podali výkon, na který jsme zvyklí.

8. kolo: Viktoria Radim A - Sokol Velim A 12:6

Radim Velimi také herně moc nesedí, což se v tomto zápase potvrdilo. Skvělý výkon podala v domácím dresu Anna Stránská, jež získala maximální počet 4,5 b.

7. kolo: ST Býchory  - Sokol Velim A 8:10

Býchory nastoupily jen se třemi hráči, a tak se od úvodu zdálo vše jasné. Opak byl ale pravdou. V reálu to byl tuhý boj až do posledního míčku. Nejtěsnější výhru zajistil v samém závěru Franta Dej. Martin zaznamenal znovu čisté konto, tentokrát však v negativní podobě. 

6. kolo: Sokol Velim A - ST Euromaster Kolín D 13:5

Všichni domácí hráči předvedli zodpovědný výkon a po zásluze s přehledem zvítězili. V utkání zazářil Martin Škopek, jenž po výborné hře přehrál všechny čtyři protivníky.

5. kolo: Starý Kolín A - Sokol Velim A 13:5

„Starák" je pro Sokol Velim nepřekonatelnou překážkou a Standa Havránek černou můrou pro některé jeho hráče. Tradiční výsledek tedy nepřekvapil.

4. kolo: Sokol Velim A - Stolní tenis Kolín B 10:8

O dělbě bodů rozhodly dvě pětisetové výhry velimské družiny ve čtyřhrách, které se ukázaly jako klíčové. Ve dvouhrách si totiž domácí borci rovnoměrně připsali po dvou bodech, a mohli se tak radovat z nejtěsnější výhry.

3. kolo: SK Nová Ves A - Sokol Velim A 11:7

V derby se z výhry radovali domácí. Pavel Jeřala s Frantou Dejem zaznamenali první deblovou výhru pro Velim v nové sezóně. Pavlovi se dařilo i ve dvouhrách, v nichž uhrál tři výhry. Dva body přidal Martin Škopek. Další dvěma velimským hráčům se v singlu příliš nedařilo.

2. kolo: Sokol Velim A - Kostelec nad Černými lesy C 13:5

Velimský celek zaznamenal na domácích stolech jasné vítězství, domácím  se akorát nedařilo ve čtyřhrách. Všichni velimští hráči předvedli v singlu velmi dobré výkony.

1. kolo: Kostelec nad Černými lesy B - Sokol Velim A 12:6

Na bodech velimského týmu se podíleli jen dva hráči - Franta Dej a Martin Škopek. Pro Pavla Sixtu byl duel v Kostelci premiérový v roli kmenového hráče velimského A - družstva.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář