Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Velim A - TJ Klučov B 7-11

5. 12. 2009

V pátek 4. prosince proběhla ve velimské sokolovně od 16 hodin Mikulášská nadílka pro děti, večer pak měl tematicky pokračovat, v pekelné atmosféře měli být obdarováni hráči Klučova B. Smysl pro mikulášskou tradici měl z velimského týmu ale pouze Franta Dej, jenž v utkání dosáhl maximálního bodového zisku. 

Vstup do utkání s Klučovem měli hráči Velimi skvostný, poprvé v RP vedli po deblech 2:0, když Pavel Jeřala s Frantou Dejem zdolali pár Zdeňek Lambert, Jiří Čadil 3:0 a na centrkurtu v elektrizující atmosféře tvořenou domácími ultras vyhrál dublet Martin Škopek, Dan Petřík nad dvojicí Ladislav Spáčil, Jiří Ševčík 3:2. Po slibném náskoku bylo ale hned po úvodních singlech, v nichž shodně 0:3 prohráli Pavel Jeřala (se Zdeňkem Lambertem) i Dan Petřík (s Ladislavem Spáčilem). Po první kvartě dvouher byl stav vyrovnaný 3:3, když Franta Dej přehrál 3:0 Jiřího Ševčíka a Martin Škopek podlehl 1:3 Jiřímu Čadilovi. Druhá čtvrtina měla obdobný průběh, jedinou radost pro domácí fans obstaral opět Franta Dej, který na centrkurtu zdolal 3:0 Spáčila. Atmosféra tvořená domácími tifosi v této chvíli dosahovala balkánských parametrů, jeden z hráčů soupeře chtěl dokonce stvořit do zápisu o utkání nějaké hodnotné literární dílo. Hráči Klučova se však kromě specifických podmínek velimské herny dokázali velmi dobře vypořádat i s hrou domácích borců, byť s jedinou výjimkou, kterou byl Fanda Dej. Ten znovu jako jediný dokázal vyhrát ve třetí kvartě singlů, po níž bylo jasné, že velimský Sokol nezaknihuje toužebně očekávanou premiérovou výhru v RP. Naděje na remízu pohasla po úvodních singlech čtvrtého hracího období dvouher, v nichž TJ Klučov B zaznamenal 10. i 11. bod po výhrách Zdeňka Lamberta a Ladislava Spáčila. O korekci stavu na konečných 7:11 se pak postarali Dan Petřík a nejlepší hráč večera, Franta Dej.

Nyní čekají velimské družstvo dvě utkání v Kolíně proti tamnímu FK, s E-týmem se střetne v úterý 8.12. od 19h., odložený duel s F-celkem je na progamu přesně o týden později.   

 

Náhledy fotografií ze složky Velim A - Klučov B

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář