Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Velim B - Sokol Kolín B 16-2

6. 12. 2010

Velimskému B - týmu se duely s aspiranty postupu vydařily - po výhře nad FK Kolín G 18:0 si  podobně poradil se Sokolem Kolín B, byť tentokrát si soupeř (za již rozhodnutého stavu) připsal dvě výhry (Jan Holler, Jiří Waters st.).    

V deblech si po výhře 3:0 udržel svou neporazitelnost v soutěži pár František Vejtruba, Lukáš Jeřala. O poznání více se na svou výhru nadřeli oba Pavlové, kteří ve čtvrtém setu nechali soupeře (Jan Holler, Jiří Waters st.) srovnat ze stavu 3:8. Dva povedené servisy Pavla Kopeckého pak naštestí nedovolily soupeři otočit tento duel.

V singlech pokračoval koncentrovaný výkon domácích, kteří postupně navyšovali skóre až ke kýžené desítce. O desátý bod se tentokrát postaral Lukáš Jeřala, neboť jej svižnou hrou předehnal na vedlejším stole hrající Pavel Sixta.   

Kvartet zápasů na domácí palubovce uzavře družstvo velimského béčka již tento čtvrtek proti Sokolu Starý Kolín B a snad domácí zvládnou i utkání proti tabulkově hůře postavenému celku - zbytečné domácí ztráty s C - týmy Velkého Oseka a Sokola Kolín kazí jinak dobrý dojem z probíhající sezóny. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář