Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Velim B - Sokol Velký Osek A 7-11

18. 10. 2012

Hráči velimského B - týmu podlehli celku Sokol Velký Osek A v poměru 7-11, čímž nenavázali na své povedené úvodní vystoupení v soutěži.

Ve čtyřhrách si obě družstva připsala po bodu: Pavlové zdolali 3:1 velkoosecký dublet ve složení Blanka Hanušová / František Houdek, Dan Petřík s Honzou Svobodu nedotáhli do vítězného konce docela dobře rozehraný zápas (2:1 a 6:2) s párem Lubor Lhoták / Karel Novotný.

V úvodním singlu na centrkurtu bohužel vyrovnaný pětisetový duel nevyhrál Pavel Sixta proti Karlu Novotnému, na vedlejším dvorci pak nestačil po výsledku 1:3 Honza Svoboda na Františka Houdka. Další bod pro hosty zaznamenal podle očekávaní Lubor Lhoták, a tak čestný úspěch pro Velim v úvodní kvartě musel tvrdě vybojovat Dan Petřík (3:2 nad Blankou Hanušovou). Druhé hrací období dvouher přineslo totožný poměr bodů pro oba týmy po výsledcích Svoboda - Novotný 0:3, Kopecký - Houdek 3:1, Petřík - Lhoták 1:3, Sixta - Hanušová 1:3. Průběžný stav 3:7 tedy v tuto chvíli zdaleka nesignalizoval možný bodový zisk pro domácí barvy. Po vyrovnané třetí čtvrtině měl hostující celek jistotu minimálně bodu: Kopecký - Novotný 3:1, Petřík - Houdek 3:1, Sixta - Lhoták 1:3, Svoboda - Hanušová 1:3. V poslední kvartě se zázrak v podobě stoprocentního bodového zisku nekonal: Petřík - Novotný 3:2, Sixta - Houdek 3:1, Svoboda - Lhoták 0:3, Kopecký - Hanušová 1:3. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář