Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol Velim B - Sokol Velký Osek B 4-14

28. 11. 2013

K dalšímu utkání RS přijeli do malého sálu velimské sokolovny stolní tenisté Velkého Oseka B. Hosté v dosavadním průběhu soutěže neztratili jediný bod, a tak do duelu s velimským B - týmem nastupovali v roli jasného favorita. Mimochodem velkoosecký oddíl má nakročeno k zajímavému hattricku - vítězství ve všech třech okresních soutěžích.

Domácí oddíl stolního tenisu zaznamenal pozitivní zprávu již před začátkem tohoto utkání - do špílu s lídrem soutěže byl poprvé v sezóně po svém zranění schopen nastoupit Honza Svoboda. A byl to právě "Hans", jenž se ve spolupráci s Pavlem Kopeckým postaral ve čtyřhře o první bodový zisk pro Velim. Skóre po deblech bylo 1:1, neboť v souběžně hraném duelu se nepodařilo zvítězit páru ve složení Pavel Sixta / Martin Konrád. Ve dvouhrách již velimští borci s favorizovaným Velkým Osekem krok držet nedokázali, byť tentokrát herně nepropadli. První tři čtvrtiny singlů skončily shodným výsledkem 1:3 - v úvodní kvartě vyhrál Martin Konrád, ve druhé a třetí Pavel Sixta. Poslední čtvrtina skončila 0:4 - závěr zápasu symbolicky zakončil atypicky zahranými servisy Martin Konrád v utkání s Jiřím Laštovičkou.   Reparát si mohou dát hráči velimské rezervy již příští týden na domácích stolech proti Viktorii Radim B, a pokud přidají oproti výkonu s Velkým Osekem B  mírnou nadstavbu, mohou směle pomýšlet na bodový zisk do tabulky RS1.