Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sokol Velim B -TJ Klučov C 14-4

5. 10. 2012

Den po prohře A -týmu se Starým Kolínem odehráli své úvodní utkání nové sezóny i borci z  B - týmu. Hráči velimské rezervy jej zvládli báječně, když porazili družstvo ostřílených stolních tenistů z Klučova v poměru 14:4. Před novým ročníkem RS1 panovala ve velimském táboře mírná obava z aktuální formy mladých hráčů. Ti totiž v přípravě upřednostňovali jiné sporty. Menší herní praxe ale nebyla na domácím celku znát - po obou vyhraných čtyřhrách se Velimáci prosadili i v individuální fázi zápasu. První čisté konto v sezóně po 4,5 bodovém zisku zaznamenal Pavel Sixta, kterého bodově výborně podpořili i ostatní hráči: Pavel Kopecký 3b., Lukáš Jeřala 2 b., Dan Petřík 2 b., Danovi jeden duel soupeř skrečoval. Snad v případě velimského "béčka" nebude platit rčení "první vyhrání z kapsy vyhání" a na tento výborný výkon naváží i dalších zápasech.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odpoved

(faqvej, 7. 10. 2012 11:55)

chyba byl jsem se podivat na zapase ale dva hrace se jmenem Sixta jsem nevidel. Mozna je to zpusebeno tim ze nejsem tymovim hracem.

Re: odpoved

(webmaster, 7. 10. 2012 12:40)

Díky za upozornění, opraveno. Zas tak hrozné to s tebou nebude, faktická chyba v článku byla právě opravena naší týmovou spoluprací. MS