Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání B - týmu 2014 / 2015 2.polovina

29. 3. 2015

22. Sokol Plaňany - Sokol Velim B 7-11

Velimská rezerva zakončila sezónu vítězstvím, když uspěla v Plaňanech po výsledku 11:7. Kapitán hostí Pavel Sixta zaznamenal 4,5 bodu a zároveň prodloužil svou vítěznou sérii v RS2 ve dvouhrách na 37 výher. Honza Svoboda zvítězil třikrát v singlu, Lukáš Jeřala přidal 2,5 bodu a Adam Pena navázal na svou premiérovou výhru z minulého zápasu dalším jednobodovým ziskem.

21. kolo: Sokol Velim B - FK Kolín E 15-3

Hráči velimské rezervy odehráli svůj poslední domácí zápas v soutěžním ročníku 2014 / 2015. Derniéra to byla vítězná, neboť velimská ekipa zdolala poslední tým tabulky 15:3. V předposledním kole dostali opět velký prostor mladí hráči, na něž dohlížel kapitán B - týmu Pavel Sixta. Velimští junioři zúročili své tréninkové úsilí a duel s FK Kolín E jasně opanovali. Adam Pena si navíc připsal svou premiérovou výhru ve dvouhře v RS2 Kolínska.

 

20. TTC Dobřichovská Pivnice A - Sokol Velim B 9-9

Velimský B - tým si připsal po třech domácích i jednu venkovní remízu. Tentokrát se rozešel smírně s Dobřichovskou Pivnicí A. Zatímco domácí hráči si své bodové zisky ve dvouhrách rovnoměrně rozdělili, tak o osm bodů hostů ze singlů se podělili jen dva hráči - Lukáš Jeřala a Pavel Sixta. Oba tito hráči dosáhli bodového maxima, neboť spolu uspěli i ve čtyřhře.

19. kolo: Sokol Velim B - Stolní tenis Kolín D 10-8

Hráči velimské rezervy se po třech domácích remízách v řadě radovali z výhry, i když další plichtě byli velmi blízko. Sokol Velim B totiž udolal svého soupeře nejtěsnějším možným poměrem 10-8. Dvojice Lukáš Jeřala / Pavel Sixta zopakovala svůj osmibodový zisk z duelu s Viktorií Radim C, Zhijing Vaňková tentokrát oproti vzpomínanému duelu dokázala vyhrát dvakrát. Vůbec první soutěžní duely pak za velimský B - tým odehrál Adam Pena.

18. kolo: Sokol Starý Kolín B - Sokol Velim B 17-1

Velimská rezerva si bohužel vzala špatný vzor ze svého A - týmu, jenž si pravidelně jezdí do Starého Kolína pro solidní bodové příděly. Čestný bod pro Sokol Velim B zaznamenal Aleš Řehák.

17. kolo: Sokol Velim B - Viktoria Radim C 9-9

Hráči velimského B - týmu se v domácí herně rádi dělí - výsledkem 9:9 skočilo jejich třetí domácí utkání v řadě. Tentokrát bodová družba proběhla s C - týmem Radimi. O 8 bodů se postarala dvojice Pavel Sixta / Lukáš Jeřala, 1 bod přidala Zhijing Vaňková.

16. kolo: Sokol Velim B - Sokol Velký Osek E 9-9

Hráči velimské rezervy dlouho v soutěži neremizovali, nyní si však připsali druhou domácí plichtu v řadě. Domácí odehráli duel s Velkým Osekem E pod pedagogickým dozorem Fandy Vejtruby, jenž tentokrát dal v utkání velký herní prostor všem třem velimským juniorům. Ty doplňoval Lukáš Jeřala a v závěru do jednoho singlu nastoupila Zhijing Vaňková. Ve čtyřhrách za domácí barvy zvítězila dvojice Lukáš Jeřala / Jakub Borovička. Lukášovi se dařilo i ve dvouhrách, kde rovněž nenašel svého přemožitele. Naprázdno ze čtvrtečního programu dvouher neodešla ani jedna z velimských nadějí. Každý z juniorů dokázal alespoň jednou zvítězit, Kryštofu Kubelkovi se podařilo vyhrát dvakrát.

13 .kolo: SK Nová Ves D - Sokol Velim B 11-7

Velimský B - tým měl v závěru týdne napilno, když den po svém domácím utkání se Sokolem Týnec nad Labem C nastoupil k dohrávanému derby duelu v Nové Vsi. Tamní D - tým výsledkově napodobil své kolegy z A - týmu, kteří před několika dny zdolali velimský A - tým totožným poměrem 11-7. Nová Ves D položila základ k celkovém úspěchu již v úvodních deblech, které oba bez větších problémů zvládla. V dalším průběhu zápasu se velimské rezervě nepodařilo tuto ztrátu umazat a domácím se podařilo své dvoubodové vedení zdvojnásobit. V singlech se z velimského pohledu opět dařilo Pavlu Sixtovi, jenž za dva dny zaznamenal osm výher. Lukáš Jeřala měl ve dvouhrách 50 % úspěšnost, Honza Svoboda pak čtvrtinovou.

14. kolo: Sokol Velim B - Sokol Týnec nad Labem C 9-9

Hráči velimské rezervy zaznamenali v soutěži svou první remízu, a to v domácím duelu se Sokolem Týnec nad Labem C. V přímém souboji o šestou příčku si tak hosté udrželi svůl čtyřbodový náskok před Velimí B. Domácí tým táhla dvojice Pavel Sixta / Lukáš Jeřala, která uspěla v deblu a dohromady i v sedmi singlových duelech. Jeden bod pak přidala Zhijing Vaňková.

12. kolo: Sokol Velim B - Sokol Velký Osek D 6-12

Velimská rezerva přivítala v prvním domácím soutěžním zápase kalendářního roku 2015 D - tým Velkého Oseka, jenž okupuje druhou příčku tabulky RS2. Hosté svou pozici potvrdili, když ve Velimi vyhráli v poměru 12:6. Velký Osek D nenašel protizbraň pouze na vítěze aktuálního ročníku velimského turnaje TOP12. Pavel Sixta totiž uhrál maximální počet 4,5 bodu. O zbývající bodový zisk velimské družiny se pak postaral Lukáš Jeřala.

15. kolo: TTC Dobřichovská Pivnice B - Sokol Velim B 3-15

Hráči velimské rezervy zvítězili v předehrávaném 15. kole v Dobřichově nad tamním B - týmem 15-3. Čisté konto udrželi Honza Svoboda s Lukášem Jeřalou. Bodovému maximu byla blízko i Zhijing Vaňková, která si připsala 3,5 bodu. Kryštof Kubelka pak přispěl k celkovému úspěchu velimské družiny 2,5 b.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

oprava

(favej@seznam.cz, 27. 1. 2015 13:52)

jedna se o zapas velky osek ne nova ves