Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání B - týmu 2015 / 2016

17. 3. 2016

22. kolo: Sokol Velký Osek E - Sokol Velim B 14:4

Velimská rezerva zakončila sezónu symbolickým výsledkem v poměru 4:14 ve Velkém Oseku, kde se utkala s tamním E - týmem. Uvedené skóre totiž odráží celosezónní průměr bodů na utkání po zaokrouhlení (4,23:13,77). 

21. kolo: Sokol Velim B - Stolní tenis Kolín C 5:13

Velimská rezerva má za sebou poslední  domácí zápas v této sezóně. Amy v něm dokázala odmazat nulu v kolonce svých deblových výher, když po boku Franty Vejtruby uhrála cennou výhru nad dvojicí Holler / Melenovský. Fanda v programu dvouher přidal na velimské konto další tři body, jeden bod pak zaznamenal Tomáš Němec. Čtvrtečnímu utkání přihlížel i velimský šampión Franta Dej, jenž se pochvalně vyjadřoval o práci místních mládežnických trenérů. Možná z juniorské líhně Pavla Jeřaly a Františka Vejtruby vyroste brzy jeho nástupce. 

20. kolo: Sokol Velim B - Sokol Zásmuky A 0:18

Hráči velimské rezervy znovu nenašli recept na silnou sestavu Zásmuk a podruhé v ročníku podlehli tomuto soupeři drtivým poměrem 0:18.

19. kolo: SK Nová Ves C - Sokol Velim B 15:3

Velimský B - tým v derby celkem jasně prohrál, když o  svém neúspěchu rozhodl již před zápasem. Hosté totiž vinou kombinace nemoc / zranění / noční směna nebyli schopni do hry nasadit kvartet hráčů. Únorový podvečer se z pohledu hostí nesl ve znamení číslovky 3: tři hráči, tři body, tři kola do konce soutěže...

18. kolo: Sokol Velim B - Sokol Velký Osek D 8:10

Ve velimské sokolovně se střetly dva poslední celky tabulky RS2. Lépe do utkání odstartovala velimská rezerva, která zvítězila v obou deblových zápasech. Ve dvouhrách se naopak více dařilo hostujícímu družstvu, které si nakonec z Velimi odvezlo všechny tři body po nejtěsnější možné výhře 10:8. Pozitivem z domácího pohledu je fakt, že v utkání dokázali bodovat všichni členové týmu. Poprvé v ročníku v singlu uspěla i Amy, která se v závěru mohla stát hrdinkou večera. V utkání s Jiřím Ottou dokázala smazat dvousetové manko a v páté sadě útočila na kýžený 9. velimský bod. Za stavu 9:9 však dva klíčové míčky neuhrála.

17. kolo: TJ Klučov B - Sokol Velim B 11:7

Velmská rezerva se bodově zlepšila i v odvetě proti Klučovu B, když si z vlakového výjezdu přivezla 6 singlových a jednu deblovou výhru. Sedm bodíků se stává již normou, nicméně k premiérovému přírůstku do tabulky RS2 stále minimálně dvě další výhry chybí.  

16. kolo: Sokol Velim B - Viktoria Radim B 2:16

Velimská rezerva znovu proti ostřílené sestavě hostí neuspěla, ale oproti podzimnímu duelu v Radimi zaznamenala herní i výsledkový posun. Honza Svoboda uhrál oba body domácí družiny.

15. kolo: Sokol Týnec nad Labem A - Sokol Velim B 10:8

Velimský B - tým  čtyřikrát za sebou uhrál v zápase alespoň 7 výher, ale své bodové konto dosud nerozšířil. Honza Svoboda opět předvedl nejen kvalitní, ale i hodně obětavý výkon. Na úvod programu dvouher totiž při vybírání míčku nechtěně otestoval pevnost skleněné výplně. Naštěstí nepříliš závažné řezné poranění pohotově ošetřila přítomná zdravotnice z domácí sestavy a Honza byl se ziskem 3,5 bodu jedním z lídrů hostujícího týmu.  Adam Pena si zaslouženě odmazal nulu v kolonce výher v RS1, naopak Amy na svou premiérovou výhru v ročníku stále čeká.

14. kolo: Sokol Velim B - Sokol Starý Kolín B 7:11

Hráči velimské rezervy mají za sebou další docela nadějný pokus na úvodní bod do tabulky RS2. Po deblech, které skončily 1:1, si trojice hráčů připsala po dvou singlových výhrách. Na odmazání nuly si tak velimský B - tým asi nějakou chvíli ještě počká, neboť jej v následujících kolech čeká série zápasů s těžkými protivníky.

13. kolo: Dobřichovská Pivnice A - Sokol Velim B 11:7

Počty vyhraných dílčích her se oproti první polovině soutěže zvvyšují, ale v tabulce RS2 má Sokol Velim stále zapsanou nulu na svém kontě...

12. kolo: Sokol Velim B - SK Křečhoř 8:10

Sokol Velim B vstoupil do nového roku těsnou domácí prohrou s Křečhoří, kdy do poslední chvíle sahal po premiérovém bodu. Honza Svoboda, bronzový medailista z velimského vánočního turnaje TOP12, si herní pohodu uchoval i pro tento zápas, v němž zaznamenal maximální bodový zisk 4,5 bodu. 

11. kolo: Sokol Velim B - Velký Osek E 5:13

V posledním kole první poloviny soutěže Sokol Velim B přivítal družstvo z klidného středu tabulky. Lukáš předvedl slušný výkon korunovaný dvěma body. Amy na tréninku předvádí velmi solidní hru, kterou si ale nedokáže přenést do soutěžního zápasu. V RS2 by se potřebovala chytit nějakým vyhraným zápasem. Adam sbíral zkušenosti, jako hráč ročníku 2003 je v budoucnu jistě prodá. Po první polovině soutěže je Sokol Velim B bez bodu, ale hráči i realizační tým udělají vše proto, aby druhá půlka byla výsledkově i herně lepší.

10. kolo: Stolní tenis Kolín C  - Sokol Velim B 16:2

Duel 10. kola termínově kolidoval s regionálním přebory žactva, které velimský oddíl pořádal. Sestavu na utkání v Kolíně se nakonec podařilo udělat, ale koncentrace a výkon v duelu odpovídaly nastalé situaci.

9. kolo: Sokol Zásmuky A - Sokol Velim B 18:0

Vedoucí tým tabulky potvrdil svou suverenitu, když hostujícímu celku povolil uhrát jen tři sety. Dobrou zprávou je návrat Jakuba Borovičky po delší nemoci zpět do sestavy velimského B - týmu.

8. kolo: Sokol Velim B - SK Nová Ves C 5:13

Těžký soupeř prokázal v derby svoji roli favorita, když ve Velimi zvítězil 13:5.

7. kolo: Velký Osek D - Sokol Velim B 12:6

Soupeř posílil družstvo o Luboše Čebiše, což se ukázalo jako rozhodující faktor v tomto utkání. Velimští junioři opět předvedli snaživý výkon a Tomáš Němec v utkání zaznamenal svou druhou výhru v RS2.

6. kolo: Sokol Velim B - TJ Klučov B 3:15

I přes  prohru s dalším kvalitním družstvem se dala  najít na výkonu domácí družiny mnohá pozitiva. Lukáš Jeřala ve svém prvním zápase v ročníku herně nezklamal a zaznamenal dva body. Kryštof Kubelka získal cenný skalp ostříleného Vladimíra Dvořáka a solidní výkon předvedl spolu s Amy Vaňkovou i v deblu. Slibné momenty ve své hře měli i zbylí dva junioři ve velimské sestavě - Tomáš a Adam.

5. kolo: Viktoria Radim B - Sokol Velim B 18:0

Domácí hráči jsou bývalými pravidelnými účastníky nejvyšší okresní soutěže a v duelu s Velimí B jasně dominovali.

4. kolo: Sokol Velim B - Týnec nad Labem A 0:18

Velmi kvalitní protivník byl nad síly velimských mládežníků. Soupeři patří poděkování za korektní přístup ke hře.

3. kolo: Starý Kolín B - Sokol Velim B 11:7

O všech sedm bodů Velimi se postarala dvojice Favej a Honza. Adam s Amy prokázali zápal pro hru, ale zatím si nedokáží poradit s travním potahem pálek soupeřů.

2. kolo: Sokol Velim B - Dobřichovská Pivnice A 4:14

V domácím prostředí si RS2 poprvé osahal i Tomáš Němec a ve své premiéře v RS2 nezklamal, když se mu podařilo jednou zvítězit. Blízko bodu byl ve své prvním singlovém zápase i Adam Pena, jenž v něm podlehl až v koncovce páté sady.

1. kolo: SK Křečhoř A - Sokol Velim B 16:2

Sokol Velim B vstoupil do nové sezóny s novou koncepci, více v tomto článku. Příležitost ozkusit si vyšší soutěž dostali v úvodním kole RS2 Adam a Kuba.  Oba velimské body zaznamenal Honza Svoboda.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář