Jdi na obsah Jdi na menu
 


Utkání B - týmu 2016 / 2017

31. 1. 2017

9. kolo: Stolní tenis Kolín D - Sokol Velim B 2:16

Velimská rezerva nastoupila do utkání v Kolíně s velmi silnou sestavou, a tak není divu, že si připsala tři body po výhře 16:2. Bodového maxima dosáhli Lukáš Jeřala, Honza Svoboda a Fanda Vejtruba. Adam Pena se pak na celkové výhře podílel 2,5 b.

8. kolo: Sokol Velim B - Sokol Český Brod B 14:4

Velimská rezerva zakončila první polovinu RS4 výhrou, když si poradila v poměru 14:4 s Českým Brodem B. Domácí tým dostali do pohody obě vybojované čtyřhry, v nichž dvojice A. Pena / Balouš a Š. Pena / Mén shodně otočili nepříznivý stav 1:2 na sety. Domácí ukořistili totožným poměrem 3:1 i všechna hrací období dvouher, takže se na konci mohli radovat z přesvědčivé výhry 14:4.

7. kolo: Sokol Velim B - Sokol Český Brod A 6:12

Favorizovaný A - tým Českého Brodu ve Velimi nezaváhal, neboť zde zvítězil v poměru 12:6. Hosté se díky této výhře posunuli na druhou příčku tabulky RS4,  naopak domácí celek na své premiérové vítězství stále čeká.

6. kolo: ST Euromaster Kolín E - Sokol Velim B 16:2

Souboj týmů ze spodku tabulky výrazně lépe zvládli hráči domácího Euromasteru Kolín E. Obě družstva nastoupila v čistě mládežnické sestavě, do zápasu zasáhli stolní tenisté ročníku 2001 a mladší. Kolínští hráči naplno využili výhod domácího prostředí a odpoutali se po přesvědčivé výhře 16:2 z posledního místa tabulky RS4. 

5. kolo: Sokol Velim B - Sokol Velký Osek G 7:11

Velimská rezerva své jednobodové konto nerozšířila, když i třetí domácí zápas prohrála. Přemožitelem velimského B - týmu byl tentokrát Velký Osek G, jenž zvítězil 11:7. Celkový výsledek je poměrně vyrovnaný, což neplatilo o průběhu dílčích her. 13 z 18 (tj. 72,22 %) utkání totiž skončilo poměrem 3:0 resp. 0:3.

 

4. kolo: SK Křečhoř B - Sokol Velim B 9:9

Stolní tenisté velimského B - týmu odmazali nulu v tabulce RS1, když si z Křečhoře odvezli bod po remíze 9:9. Sestavu Velimi tentokrát tvořili Štěpán Pena, Matěj Mén, Martin Škopek, Lukáš Jeřala a do deblu a jednoho singlu nastoupil Fanda Vejtruba. Čtyřhry i první polovina singlů skončily nerozhodně. Domácí se po třetí kvartě dvouher dostali do vedení 8:6, ale hosté v posledním hracím období dokázali kontrovat, a dovést tak utkání do rovnovážného stavu 9:9.

3. kolo: Sokol Velim B - Sokol Plaňany 7:11

Velimská rezerva přizpůsobila svou sestavu věkovému profilu hostí a nastoupila do utkání se Sokolem Plaňany s podstatně vyšším věkovým průměrem než v úvodních dvou zápasech sezóny. Ten se po úvodních čtyřhrách zase o něco snížil, neboť doyen velimské sestavy Fanda Vejtruba nastoupil pouze k vítěznému třísetovému špílu. Blízko bodu byla i druhá velimská dvojice Adam Pena / Honza Svoboda, která nestačila na svého protivníka až v závěru páté sady. Plaňanští jestřábi nebyli nad Velimí sestřeleni z vedoucí pozice RS4, neboť domácí družina v singlech uhrála jen 6 bodů, o které se rovným dílem podělili Martin Škopek a Honza Svoboda.

2. kolo: Sokol Velký Osek F - Sokol Velim B 10:8

Velimský B - tým i ve svém druhém utkání remizoval ve čtyřhrách 1:1. Zásluhou dvojice Honza Svoboda (4 singlové výhry), Adama Pena (3 singlové výhry) držel naději na první bodový zisk do tabulky až do samého konce zápasu. Velkoosecký celek závěr duelu zvládl lépe, když si po dvou třísetových výhrách připsal nejtěsnější vítězství 10:8.

1. kolo: Sokol Velim B - Stolní tenis Kolín D 6:12

Velimská rezerva vyrukovala na svého prvního soupeře v nové sezóně čistě v mládežnické sestavě. Domácí junioři drželi krok se svým protivníkem jen v úvodních deblech, které skončily nerozhodně 1:1. Za Sokol Velim B uspěla v pětisetové bitvě dvojice Adam Pena, Petr Balouš. Ve dvouhrách každý člen domácí sestavy dokázal alespoň jednou vyhrát, více než jednou se to povedlo ale pouze Adamovi. Hosté si tak z Velimi odvezli zaslouženou výhru v poměru 12:6.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář