Jdi na obsah Jdi na menu
 


Viktoria Radim B - Sokol Velim B 12-6

29. 10. 2012

"B" série (4 zápasy v řadě s B -týmy Nové Vsi, Radimi, Velkého Oseka a Týnce nad Labem) pokračovala svým druhým dějstvím na modrých stolech v Radimi. Bohužel i toto utkání skončilo z pohledu velimského družstva "béčkovým" výsledkem. Domácí Viktoria zvítězila 12:6, přičemž body velimského týmu obstarali rovným dílem Dan Petřík, Pavel Kopecký a Pavel Sixta. 

Velimskému družstvu se nedařilo ve čtyřhrách, což je vždy s výhledem na následné dění v singlech nepříjemné. Ve dvouhrách bylo k vidění několik pětisetových duelů, tři z nich obstaral Pavel Sixta. Kapitán velimského B - týmu v těchto bitvách prohrál s Jaroslavem Prorokem a Milanem Verflem, úspěšný byl v utkání s Vlastimilem Říhou. Další bod si Pavel připsal po výhře 3:1 nad Pavlem Thielem. Pavel Kopecký zdolal Josefa Klimáka a Pavla Thiela, nedařilo se mu v duelech s Jaroslavem Prorokem a Vlastimilem Říhou. Dan Petřík sehrál tři singlové duely s dvoutřetinovou úspěšností, když zdolal Proroka i Thiela a nestačil na Vlastimila Říhu. Do posledního zápasu pak Dan z časových důvodů nenastoupil. Honzovi Svobodovi chybí v letošním ročníku maličkosti k bodovému zisku, tentokrát sehrál dvě vyrovnané pětisetové partie s Milanem Verflem a Vlastimilem Říhou. Všichni věříme, že si Honza v příštích zápasech nakloní pověstné misky vah na svou stranu.

Zřejmě aby hráči velimského B - týmu nalákali na příští výjezd do Radimi webmastera, tak si velmi pochvalovali pěkné prostředí zrekonstruovaného objektu tamní hospody včetně příjemné obsluhy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář