Jdi na obsah Jdi na menu

TOP 12 2014

2. 1. 2015

Velimské TOP se počtem účastníků číslovce v názvu turnaje tentokrát zdaleka nepřiblížilo, když do velimské sokolovny přišlo v závěru roku 2014 poměřit své síly 9 hráčů. Některé pozvané hráče nepustily ke hře pracovní povinnosti, jiné pak rodinné či zdravotní důvody. Sedmičku domácích registrovaných stolních tenistů ve startovním poli doplnil Marek Brunclík ze Sokola Týnec nad Labem a David Zeman, jenž jako stříbrný medailista z Turnaje pro neregistrované dostal tzv. divokou kartu. Při počtu devíti účastníků byl zvolen jako hrací systém formát každý s každým bez play - off. Nejvíce se dařilo Pavlu Sixtovi, který v osmi duelech zaváhal jen s Fandou Vejtrubou, jemuž podlehl 2:3 na sety. Pavel tak zhodnotil své zkušenosti z Regionálního přeboru, kde letos dostává výraznější prostor ke hře. Druhý skončil Pavel Jeřala, jenž zaznamenal stejný počet výher jako vítěz, avšak klíčový vzájemný zápas se Sísou prohrál.  Třetí místo pak bral Martin Škopek. „Zúčastnění stolní tenisté odehráli celý pětihodinový turnaj naplno a divácká kulisa byla tradičně skvělá," pochvaluje si sportovní i společenskou část TOP 12 stříbrný medailista Pavel Jeřala.

hráč / iniciály PS FV PJ MB ZV JS DZ LJ V - P poř.
Škopek xxx 0:3 3:0 1:3 3:2 3:0 3:0 3:0 3:0 6-2 3.
Sixta 3:0 xxx 2:3 3:1 3:1 3:0 3:1 3:0 3:1 7-1 1.
Vejtruba 0:3 3:2 xxx 0:3 0:3 3:1 3:2 3:0 3:0 5-3 5.
Pavel Jeřala 3:1 1:3 3:0 xxx 3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 7-1 2.
Brunclík 2:3 1:3 3:0 2:3 xxx 3:0 3:2 3:0 3:0 5-3 4.
Vaňková 0:3 0:3 1:3 0:3 0:3 xxx 0:3 2:3 1:3 0-8 9.
Svoboda 0:3 1:3 2:3 0:3 2:3 3:0 xxx 3:0 3:0 3-5 6.
Zeman 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 3:2 0:3 xxx 0:3 1-7 8.
Lukáš Jeřala 0:3 1:3 0:3 0:3 0:3 3:1 0:3 3:0 xxx 2-6 7.