Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj pro neregistrované 2016

16. 12. 2016

Mládežnický turnaj

Žákovské kategorie se účastnil mix registrovaných i neregistrovaných hráčů. Ve 22 členném startovním poli byli i dva stolní tenisté z Kutnohorska. Mladší kategorie čítala 16 účastníků - hrálo se systémem základních skupin s postupem do A, resp B play - off. Adam Pena potrvdil roli favorita a po finálové výhře 3:0 na Radkem Sahulkou si připsal další turnajový triumf. Bronzovou medaili vybojoval Roman Dohanič.  Štěpán Pena pak zvítězil v B - turnaji.

Starší žáci hráli v šestičlenné skupině systémem každý s každým. Petr Balouš dokázal zvítězit ve všech pěti duelech a zaslouženě opanoval toto klání. Jan Hyšpler se čtyřmi výhrami skončil druhý. O pořadí na třetím místě rozhodovala minitabulka hráčů s bilancí 2:3, z níž vyšel nejlépe Jan Veselý.

Dospělí

Dospělí početně nezaostávali za mládežníky, do tradičního vánočního turnaje se jich přihlásilo 21. Čekalo na ně 16 místenek v play - off, kam se museli probojovat ze základních skupin. Josef Kuba navázal na své loňské vítězství a z velimského klání si odvezl trofej pro vítěze potřetí za poslední čtyři ročníky. Ve finále tentokrát zdolal 3:0 Romana Dulíka. Bronz bral Petr Opl, jenž tak přidal po loňském druhém místu další cenný kov do své sbírky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář